Kees van Bohemen - Kees van Bohemen (1928-1985) - olieverf - vrouw in landschap

Kees van Bohemen (1928-1985) - olieverf - vrouw in landschap kopen? Bied vanaf 5000!
  • Kees van Bohemen (1928-1985)
Type kunstwerkSchilderij

prachtige olieverf - formaat 60 x 65 cm - een sieraad in uw interieur!!

gesigneerd - gekocht van de kunstenaar