Remi De Pillecijn - Mijn werkers jongen
Wil Ferwerda - Doorsnijding II
Corneille - 1998 - Une belle journée de l’été (Een mooie zomerdag) - Prachtige lijst!
Type kunstwerk | Multimedia |
Jaartal | 1983 |
Techniek | Multimedia |
Stijl | Abstract |
Onderwerp | Bloemen en Planten |
Afmetingen | 43 x 60 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Conditie | |||||||||||
Conditie | Zeer Goed | ||||||||||
Het werk is jarenlang opgerold in berging geweest in kartonnen rol. Het is nooit ingelijst geweest. | |||||||||||
Transport | |||||||||||
Verzenden | Pakketpost | ||||||||||