Kees van Bohemen - RED TREE - Verkocht

Kees van Bohemen - RED TREE kopen? Bied vanaf 1!
Multimedia

Kees van Bohemen - RED TREE kopen? Bied vanaf 1!Kees van Bohemen - RED TREE kopen? Bied vanaf 1!Kees van Bohemen - RED TREE kopen? Bied vanaf 1!Kees van Bohemen - RED TREE kopen? Bied vanaf 1!Kees van Bohemen - RED TREE kopen? Bied vanaf 1!Kees van Bohemen - RED TREE kopen? Bied vanaf 1!Kees van Bohemen - RED TREE kopen? Bied vanaf 1!Kees van Bohemen - RED TREE kopen? Bied vanaf 1!Kees van Bohemen - RED TREE kopen? Bied vanaf 1!Kees van Bohemen - RED TREE kopen? Bied vanaf 1!Kees van Bohemen - RED TREE kopen? Bied vanaf 1!
  • Kees van Bohemen (1928-1985)
Type kunstwerkMultimedia
Jaartal1983
TechniekMultimedia
OnderwerpBloemen en Planten
Afmetingen43 x 60 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Kees van Bohemen heeft dit werk in opdracht gemaakt en 150 reproducties gemaakt waarvan dit nr. 62 is. Het is in 1983 gemaakt.
Hij heeft ze met potlood gesigneerd en eveneens het nummer met het totaal aangegeven.

Het is in de handel niet te vinden.
Het werk is jarenlang opgerold in berging geweest in kartonnen rol. Het is nooit ingelijst geweest.
Binnen Nederland € 7,50
Naar België € 16,00
Naar Duitsland € 16,00
Europese Unie € 16,00
Wereldwijd € 30,00