Ruloff S.A. Manuputty - Contra
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Jaartal | 1973 |
Stijl | Modern |
Onderwerp | Figuren |
Ingelijst | Niet Ingelijst |
Afmetingen | 55.5 x 76 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Oplage | 76/200 |
Kleurrijke zeefdruk van Lucebert. Titel: en hij opende hem de ogen. Jaar: 1973. Oplage: 76/200. Afmetingen blad: H55.5 x b76cm. Afmetingen voorstelling: H41.5 x b61.5cm. Het werk is rechts onderaan gesigneerd door de kunstenaar. Een certificaat van echtheid kan, op aanvraag, worden gemaild.
Het werk kan worden opgehaald in 's-Gravenzande ( vlakbij Den Haag (Scheveningen), Rotterdam en Delft en 5 minuten van het strand). De termijn voor het ophalen, bij vooruit betaling, is zeer ruim, m.a.w. de koper kan het werk weken of zelfs maanden later ophalen en het zo mogelijk combineren met een bezoek aan één van de bovengenoemde steden of het strand. Het werk kan ook worden verzonden. Onze verzenddagen zijn dinsdag en donderdag.
Lucebert (uitspraak: loetsjəbert, pseudoniem van Lubertus Jacobus Swaanswijk (Amsterdam, 15 september 1924 – Alkmaar, 10 mei 1994) was een Nederlands dichter en schilder. Als dichter werd hij gezien als de voorman van de beweging van de Vijftigers, een progressieve groep dichters die na de Tweede Wereldoorlog begon te experimenteren met vorm en inhoud. Als schilder was hij nauw betrokken bij de Amsterdams poot van de experimentele Cobra-groep. In 2018 verscheen een biografie van de hand van Wim Hazeu. In zijn jonge jaren gehoorzaamde hij aan de oproep om zich verplicht te melden voor de Duitse Arbeitseinsatz. vervolgens werkte hij als dwangarbeider in de Duitse wapenindustrie.
Conditie | |||||||||||
Conditie | Goed | ||||||||||
De voorstelling is in goede staat. Langs de randen zitten diverse kreukels en scheurtjes. Ook wat verkleuring, langs de randen, van een vorige inlijsting. | |||||||||||
Transport | |||||||||||
Verzenden | Pakketpost | ||||||||||
Prijs | Tot 10 kg.
Objectlocatie | 'S-GRAVENZANDE, Nederland |
Starttijd | 1-6-2022 om 22:32 |
Eindtijd | 12-6-2022 om 20:41 |