3. items
  5. Moderne kunst

Moderne kunst

Er worden 5989 kunstwerken aangeboden
Rudi van de Wint - Stilleven, zeefdruk (groot) - 1973 - 90/190 kopen? Bied vanaf 65!
Rudi van de Wint - Stilleven, zeefdruk (groot) - 1973 - 90/190Grafiek (handgesigneerd)
Geplaatst doorin2art
Jaartal1973
Afmetingen70 cm x 88 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Shahid Parvez - Together kopen? Bied vanaf 25!
Shahid Parvez - TogetherGrafiek (handgesigneerd)
Geplaatst doorPjotter5
Jaartal2006
Afmetingen33 cm x 42 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Wout van Heusden - Kleine explosie kopen? Bied vanaf 50!
Wout van Heusden - Kleine explosieGrafiek (handgesigneerd)
Geplaatst doorbosland149
Jaartal1977
TechniekDroge Naald
Afmetingen40 cm x 51 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Wout van Heusden - Fusilllade du poete kopen? Bied vanaf 60!
Wout van Heusden - Fusilllade du poeteGrafiek (handgesigneerd)
Geplaatst doorbosland149
Jaartal1956
TechniekDroge Naald
Afmetingen50 cm x 42 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Anton Heyboer - Het dier . kopen? Bied vanaf 425!
Anton Heyboer - Het dier .Schilderij
Geplaatst doorknubben
Jaartal1988
Afmetingen61.5 cm x 71.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Wout van Heusden - Vogels en huizen kopen? Bied vanaf 60!
Wout van Heusden - Vogels en huizenGrafiek (handgesigneerd)
Geplaatst doorbosland149
Jaartal1956
TechniekEts/Aquatint
Afmetingen50 cm x 65 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Kantcho Kanev - zonder titel kopen? Bied vanaf 125!
Kantcho Kanev - zonder titelSchilderij
Geplaatst doorArtimpressie
Jaartal2022
Afmetingen18.5 cm x 22.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Geplaatst doorArtimpressie
Jaartal2022
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Henk van der Vet - Objecten kopen? Bied vanaf 25!
Henk van der Vet - ObjectenGrafiek (handgesigneerd)
Geplaatst doorJanHenkelartworks
TechniekLitho
Afmetingen49 cm x 64 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Corneille - Cassette met twee kleurrijke zeefdrukken kopen? Bied vanaf 320!
Corneille - Cassette met twee kleurrijke zeefdrukkenGrafiek (handgesigneerd)
Geplaatst doorf_ceulemans
TechniekPortfolio
Afmetingen48 cm x 52 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Arthur Bernard - Zeefdruk, Zonder titel kopen? Bied vanaf 35!
Arthur Bernard - Zeefdruk, Zonder titelGrafiek (handgesigneerd)
Geplaatst doorVeilingmeesterCollecties
Afmetingen40 cm x 32 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstAlleen in Passe-partout
Eugène Brands - EUGÈNE BRANDS 'aan Eugenie' - 1995 - oplage H/C. kopen? Bied vanaf 120!
Eugène Brands - EUGÈNE BRANDS 'aan Eugenie' - 1995 - oplage H/C.Grafiek (handgesigneerd)
Geplaatst doorf_ceulemans
Afmetingen46 cm x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Arthur Bernard - Zeefdruk, Bottles kopen? Bied vanaf 35!
Arthur Bernard - Zeefdruk, BottlesGrafiek (handgesigneerd)
Afmetingen32 cm x 43 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Henri van Os-Delhez - Fruit op schaal en koperen theepot kopen? Bied vanaf 200!
Henri van Os-Delhez - Fruit op schaal en koperen theepotSchilderij
Geplaatst doorLevi
Afmetingen34 cm x 41.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Wil Willemsen - Zeefdruk, Zonder titel kopen? Bied vanaf 35!
Wil Willemsen - Zeefdruk, Zonder titelGrafiek (handgesigneerd)
Afmetingen31 cm x 42 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Corneille - Le chat rouge kopen? Bied vanaf 200!
Corneille - Le chat rougeGrafiek (handgesigneerd)
Geplaatst doorf_ceulemans
Jaartal1995
Afmetingen45.5 cm x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Leo van Veldhuizen - Linda kopen? Bied vanaf 205!
Leo van Veldhuizen - LindaSchilderij
Geplaatst dooropruimer
Jaartal1995
Afmetingen25 cm x 35 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Peter Bes - Peter Bes - Zeefdruk (x4), titel onbekend kopen? Bied vanaf 1!
Peter Bes - Peter Bes - Zeefdruk (x4), titel onbekendGrafiek (handgesigneerd)
Geplaatst doorMAMS
Jaartal1996
Afmetingen60 cm x 80 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Mohammed Quraish - Zeefdruk, De schepselen kopen? Bied vanaf 35!
Mohammed Quraish - Zeefdruk, De schepselenGrafiek (handgesigneerd)
Afmetingen43 cm x 33 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Mohammed Quraish - Zeefdruk, Sunswimming kopen? Bied vanaf 35!
Mohammed Quraish - Zeefdruk, SunswimmingGrafiek (handgesigneerd)
GesigneerdHandgesigneerd
Bram Bogart - Gesigneerde zeefdruk - 1990 - Kleine oplage van 70 - moderne compositie kopen? Bied vanaf 485!
Bram Bogart - Gesigneerde zeefdruk - 1990 - Kleine oplage van 70 - moderne compositieGrafiek (handgesigneerd)
Geplaatst doorin2art
Jaartal1990
Afmetingen50 cm x 70 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Ineke Calis - Lot van 71 zeefdrukken! kopen? Bied vanaf 70!
Ineke Calis - Lot van 71 zeefdrukken!Grafiek (handgesigneerd)
Jaartal1994
Afmetingen30 cm x 84 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Espen Hagen - test case [zeer zeldzaam] kopen? Bied vanaf 245!
Espen Hagen - test case [zeer zeldzaam]Schilderij
Geplaatst doorlowracer
Jaartal2000
Afmetingen52 cm x 42 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Corneille - Salma kopen? Bied vanaf 125!
Corneille - SalmaFotografie
Geplaatst doorlowracer
Jaartal1980
TechniekSilverprint (Klassieke Foto)
Afmetingen25.3 cm x 20 cm (h x b)
GesigneerdOngesigneerd/Drukgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Pim Lenos - Gouache, Geometrische compositie - Ingelijst (Groot) kopen? Bied vanaf 250!
Pim Lenos - Gouache, Geometrische compositie - Ingelijst (Groot)Schilderij
Geplaatst doorVeilingmeester
Jaartal2008
TechniekGouache
Afmetingen108.5 cm x 92.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Klaas Boonstra - Olieverf op board, Zonder titel - Ingelijst (Groot) kopen? Bied vanaf 300!
Klaas Boonstra - Olieverf op board, Zonder titel - Ingelijst (Groot)Schilderij
Geplaatst doorVeilingmeester
Afmetingen104 cm x 135 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerBoard
IngelijstIngelijst
Jeroen Henneman - Litho, Nederlands landschap vanuit vogelvluchtperspectief kopen? Bied vanaf 1!
Jeroen Henneman - Litho, Nederlands landschap vanuit vogelvluchtperspectiefGrafiek (handgesigneerd)
Geplaatst doorVeilingmeester
Jaartal1989
TechniekLitho
Afmetingen77 cm x 63.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Eric Guo - Foto op dibond, Warmth of Its Own III kopen? Bied vanaf 50!
Eric Guo - Foto op dibond, Warmth of Its Own IIIFotografie
Geplaatst doorVeilingmeester
TechniekC-Print
Afmetingen30 cm x 22.5 cm (h x b)
IngelijstNiet Ingelijst
Eric Guo - Foto op dibond, Warmth of Its Own I kopen? Bied vanaf 50!
Eric Guo - Foto op dibond, Warmth of Its Own IFotografie
Geplaatst doorVeilingmeester
TechniekC-Print
Afmetingen30.5 cm x 22.5 cm (h x b)
IngelijstNiet Ingelijst
Eric Guo - Foto op dibond, Facing each other VII kopen? Bied vanaf 50!
Eric Guo - Foto op dibond, Facing each other VIIFotografie
Geplaatst doorVeilingmeester
TechniekC-Print
IngelijstNiet Ingelijst
Ruud Lanfermeijer - Olieverf op doek, Funtime kopen? Bied vanaf 1!
Ruud Lanfermeijer - Olieverf op doek, FuntimeSchilderij
Geplaatst doorVeilingmeester
Jaartal1996
Afmetingen40 cm x 30 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstOp Spieraam
Henri Senders - C-print op dibond, Joke 7.09 P.M. kopen? Bied vanaf 1!
Henri Senders - C-print op dibond, Joke 7.09 P.M.Fotografie
Geplaatst doorVeilingmeester
TechniekC-Print
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstDibond
Barbara van den Berg - Print op dibond, Athena kopen? Bied vanaf 70!
Barbara van den Berg - Print op dibond, AthenaFotografie
Geplaatst doorVeilingmeester
TechniekDigitale Print
Afmetingen80 cm x 60 cm (h x b)
IngelijstDibond
Barbara van den Berg - Print op dibond, Aphrodite kopen? Bied vanaf 1!
Barbara van den Berg - Print op dibond, AphroditeFotografie
Geplaatst doorVeilingmeester
TechniekDigitale Print
IngelijstDibond
Barbara van den Berg - Print op dibond, Coco - Ingelijst kopen? Bied vanaf 100!
Barbara van den Berg - Print op dibond, Coco - IngelijstFotografie
Geplaatst doorVeilingmeester
TechniekDigitale Print
Afmetingen83 cm x 63 cm (h x b)
IngelijstIngelijst
Anton Vrede - Olieverf op doek, Flamingo song (Zeer groot) kopen? Bied vanaf 450!
Anton Vrede - Olieverf op doek, Flamingo song (Zeer groot)Schilderij
Geplaatst doorVeilingmeester
Jaartal1988
Afmetingen115 cm x 140 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Ronald Wigman - Acryl op doek, De drie Gratiën (Drieluik) kopen? Bied vanaf 250!
Ronald Wigman - Acryl op doek, De drie Gratiën (Drieluik)Schilderij
Geplaatst doorVeilingmeester
Jaartal1990
Afmetingen140 cm x 285 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstOp Spieraam
Adalbert Fässler - Gemengd techniek op papier, Abstracte compositie - Ingelijst kopen? Bied vanaf 250!
Adalbert Fässler - Gemengd techniek op papier, Abstracte compositie - IngelijstTekening / Aquarel
Geplaatst doorVeilingmeester
Jaartal2000
Afmetingen48 cm x 63 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Joop Stoop (II) - Gemengde techniek op doek, Zonder titel (Zeer groot) kopen? Bied vanaf 100!
Joop Stoop (II) - Gemengde techniek op doek, Zonder titel (Zeer groot)Schilderij
Geplaatst doorVeilingmeester
Afmetingen170 cm x 146 cm (h x b)
IngelijstNiet Ingelijst
Leo Kogan - Downtown Manhattan on 9/11/2021 kopen? Bied vanaf 25!
Leo Kogan - Downtown Manhattan on 9/11/2021Tekening / Aquarel
Geplaatst doorleokoganart
Jaartal2021
TechniekPen (Inkt)
Afmetingen30 cm x 40 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Kees Salentijn - Lot van vier zeefdrukken kopen? Bied vanaf 1!
Kees Salentijn - Lot van vier zeefdrukkenGrafiek (handgesigneerd)
Afmetingen30 cm x 21 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Leo Kogan - Downtown Manhattan kopen? Bied vanaf 30!
Leo Kogan - Downtown ManhattanTekening / Aquarel
Geplaatst doorleokoganart
Jaartal2021
TechniekPen (Inkt)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Adalbert Fässler - Gemengde techniek op papier, Keimorte - Ingelijst ( groot) kopen? Bied vanaf 250!
Adalbert Fässler - Gemengde techniek op papier, Keimorte - Ingelijst ( groot)Tekening / Aquarel
Geplaatst doorVeilingmeester
Jaartal1995
Afmetingen42 cm x 120 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Hannes D'Haese - Tijger welp kopen? Bied vanaf 50!
Hannes D'Haese - Tijger welpBeeld / Object
Geplaatst doorJunta
TechniekKunststof
Afmetingen30 cm x 28 cm x 28 cm (h x b x d)
GesigneerdHandgesigneerd
Dick Duineveld - en andere!, Drieluik, Uitplakken geblazen (Zeer Groot) kopen? Bied vanaf 1!
Dick Duineveld - en andere!, Drieluik, Uitplakken geblazen (Zeer Groot)Schilderij
Geplaatst doorVeilingmeester
Afmetingen210 cm x 210 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Charlotte Brandt - Keramieken beeld, Slak kopen? Bied vanaf 1!
Charlotte Brandt - Keramieken beeld, SlakBeeld / Object
Geplaatst doorVeilingmeester
TechniekKeramiek
Afmetingen27.5 cm x 18 cm x 24.5 cm (h x b x d)
Gewicht4472 g
GesigneerdHandgesigneerd

Moderne kunst kopen

Bent u geïnteresseerd in het kopen van moderne en hedendaagse kunst en wilt u meer weten over deze categorie? Lees dan snel verder.

De term moderne kunst wordt over het algemeen gebruikt voor alle verschillende stijlen en bewegingen die opkwamen vanaf het eind van de negentiende eeuw. Door de Industriële Revolutie was de wereld in hoog tempo veranderd en er ontstond ruimte voor een nieuwe kijk op de wereld. De impressionisten waren de eerste kunstenaars die braken met de toen overheersende academische traditie in stijl en onderwerpen. Niet langer was het streven om de wereld zo realistisch mogelijk te verbeelden op basis van thema’s als religie en mythologie. Het was daarentegen de persoonlijke belevingswereld en alledaagse onderwerpen die de boventoon gingen voeren bij deze baanbrekende kunstenaars. En met het los laten van klassieke principes begon een tijdperk waarin vele moderne stijlen, stromingen konden ontwikkelen.

Experiment met kleur, materiaal en techniek en de subjectieve blik van de kunstenaar werden de belangrijkste aspecten van de moderne kunst. Er kwamen tal van stromingen op, zoals het Kubisme, Surrealisme, Futurisme en Dadaïsme. De drang naar vernieuwing werd versterkt door de Eerste en Tweede Wereldoorlog. Dat is bijvoorbeeld goed zichtbaar in het Abstract Expressionisme, waarbij gevoel vertaald werd in kleur, vorm en textuur, en waarbij een herkenbare werkelijkheid plaats moest maken voor volledige abstractie. Het aanbod moderne kunst bij Kunstveiling is gericht op artistieke uitingen vanaf deze naoorlogse periode, met bijvoorbeeld stromingen als Pop-Art, CoBrA en Minimal Art. Wilt u moderne kunst kopen uit een van deze stromingen? Iedere avond en elk weekend vindt er een veiling plaats.

Specifiek in Nederland waren het onder andere De Stijl, De Ploeg en de CoBrA-groep die bij hebben gedragen aan de ontwikkeling van moderne kunst. Liefhebbers van deze revolutionaire beweging kunnen hun hart ophalen, want binnen het aanbod moderne kunst bij Kunstveiling is altijd veel CoBrA-kunst te koop, bijvoorbeeld van Karel Appel, Corneille, Asger Jorn en Eugène Brands.

Natuurlijk is er veel meer moderne kunst te koop in de veiling. Klik daarvoor op “Bekijk alle moderne kunst” onderaan de pagina. Voor het verkopen en kopen van moderne kunst bent u bij Kunstveiling aan het juiste adres!

Moderne kunst veiling

Bent u liefhebber van moderne en hedendaagse kunst? Via Kunstveiling kunt u op een toegankelijke manier moderne kunst kopen (en kunst verkopen. Of u nu een voorkeur heeft voor een bepaalde kunstenaar, een stroming of juist op zoek bent naar een mooi abstract schilderij voor aan de muur, in de moderne kunst veiling treft u altijd een veelzijdig aanbod betaalbare kunstwerken.

Unieke moderne schilderijen kopen

Abstract, groot, kleurrijk, of figuratief of minimalistisch, het aanbod schilderijen in de veiling is zo breed dat er voor iedere muur een prachtig exemplaar te vinden is! Maak een statement door een opvallend olieverfschilderij van een bekende of minder bekende kunstenaar aan te schaffen via de veiling. Met het kopen van een modern schilderij haalt u een uniek en onderscheidend kunstwerk in huis. Tip: een modern schilderij is ook uitstekend geschikt als origineel cadeau. Bekijk het uitgebreide en betaalbare aanbod moderne schilderijen te koop en bied vandaag nog mee!

Waar moet u op letten bij het kopen van moderne kunst?

Waar moet u op letten bij het kopen van een modern kunstwerk? Laat u vooral niet afschrikken door nieuwe termen. Laat u ook niet afleiden door de populariteit of de roem van de kunstenaar. Het gaat er tenslotte om dat u het werk mooi vindt. Via de zoekfilters kunt u aangeven of u kunstwerken in een specifieke techniek zoekt – bijvoorbeeld grafiek, beeldhouwkunst of een modern schilderij. Of in een bepaalde stijl, zoals abstract of minimalistisch. Ook kunt u specificeren in welke prijscategorie u zoekt. Wilt u meebieden op een kunstwerk? Lees dan eerst de veilingregels voor het kopen van items, en de specificaties bij het aangeboden kunstwerk zodat u niet voor verrassingen komt te staan.

Met een breed aanbod aan moderne en hedendaagse kunst - van Pop-art tot CoBrA-kunst en van Minimal Art tot Bergense School – is er op ieder moment en voor iedere kunstliefhebber genoeg te beleven op Kunstveiling!

Heeft u een bredere interesse dan het kopen van hedendaagse en moderne kunst? Bekijk ook eens het aanbod klassieke kunst, sculpturen & objecten, keramiek, glas en design.