3. items
  5. Moderne kunst

Moderne kunst

Juan Soler - 1951 - Spanje. Schildert in een impressionistis kopen? Bied vanaf 250!
Juan Soler (1951) Spaans 1951 - Spanje. Schildert in een impressionistis
Afmetingen46 x 54 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 250
Afmetingen56 x 64 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 250
Lucebert - ingelijste litho: figuren in gesprek kopen? Bied vanaf 250!
Lucebert (1924-1994) Nederlands ingelijste litho: figuren in gesprek
TechniekLitho
Afmetingen65 x 75 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 250
Herman Brood - Zeefdruk: What becomes of the broken hearted kopen? Bied vanaf 425!
Herman Brood (1946-2001) Nederlands Zeefdruk: What becomes of the broken hearted
Afmetingen66 x 86 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 425
Corneille - Litho: Huit chats 5 - 1995 kopen? Bied vanaf 250!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch Litho: Huit chats 5 - 1995
TechniekLitho
Afmetingen56.5 x 38 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 250
Corneille - litho: Carnaval des oiseaux. - 2002 kopen? Bied vanaf 250!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch litho: Carnaval des oiseaux. - 2002
TechniekLitho
Afmetingen45 x 53 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 250
Klaas Gubbels - zeefdruk: tafel - 2019 kopen? Bied vanaf 499!
Klaas Gubbels (1934) Nederlands zeefdruk: tafel - 2019
Afmetingen80 x 65 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 499
Klaas Gubbels - houtdruk: oranje kan kopen? Bied vanaf 429!
Klaas Gubbels (1934) Nederlands houtdruk: oranje kan
Afmetingen36 x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 429
Corneille - litho: Nabucco - 1990 kopen? Bied vanaf 275!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch litho: Nabucco - 1990
TechniekLitho
Afmetingen75.5 x 56 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 275
Klaas Gubbels - Houtdruk: Lester - 2019 kopen? Bied vanaf 429!
Klaas Gubbels (1934) Nederlands Houtdruk: Lester - 2019
Afmetingen42 x 59.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 429
Herman Brood - ingelijste zeefdruk: City love (nette lijst!) kopen? Bied vanaf 499!
Herman Brood (1946-2001) Nederlands ingelijste zeefdruk: City love (nette lijst!)
Afmetingen101 x 96 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 499
Jan Cremer - Grote houtsnede: landschap - 1999 kopen? Bied vanaf 350!
Jan Cremer (1940) Nederlands Grote houtsnede: landschap - 1999
Afmetingen70 x 100 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 350
Jan Cremer - Zeefdruk: Strada Rosso - 2001 kopen? Bied vanaf 295!
Jan Cremer (1940) Nederlands Zeefdruk: Strada Rosso - 2001
Afmetingen120 x 80.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 295
TechniekLitho
Afmetingen50 x 65.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 295
Jan Cremer - grote zeefdruk: Altai kopen? Bied vanaf 250!
Jan Cremer (1940) Nederlands grote zeefdruk: Altai
Afmetingen116 x 80 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 250
Herman Brood - zeefdruk: Tarzan kopen? Bied vanaf 495!
Herman Brood (1946-2001) Nederlands zeefdruk: Tarzan
Afmetingen108.5 x 49 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 495
Corneille - ingelijste zeefdruk - 1991 kopen? Bied vanaf 250!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch ingelijste zeefdruk - 1991
Afmetingen40 x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 250
Klaas Gubbels - houtdruk: Ricard - 2016 kopen? Bied vanaf 429!
Klaas Gubbels (1934) Nederlands houtdruk: Ricard - 2016
Afmetingen35 x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 429
Anton Rooskens - Litho: Compositie - 1967 kopen? Bied vanaf 275!
Anton Rooskens (1906-1976) Nederlands Litho: Compositie - 1967
TechniekLitho
Afmetingen30 x 38.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 275
TechniekLitho
Afmetingen38.5 x 30 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 275
Ada Breedveld - Acryl op doek: Paarse vrouw met vis - 1993 kopen? Bied vanaf 495!
Ada Breedveld (1944) Nederlands Acryl op doek: Paarse vrouw met vis - 1993
Afmetingen93 x 123 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 495
Rudolf Bruyn - Ingelijste aquarel op papier: Bloeiende lidcactus - 1934 kopen? Bied vanaf 275!
Rudolf Bruyn (1935) Nederlands Ingelijste aquarel op papier: Bloeiende lidcactus - 1934
TechniekAquarel
Afmetingen51 x 36 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 275
Rudolf Bruyn - Ingelijste aquarel op papier: Amaryllis kopen? Bied vanaf 275!
Rudolf Bruyn (1935) Nederlands Ingelijste aquarel op papier: Amaryllis
TechniekAquarel
Afmetingen48 x 35 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 275
Jeroen Buitenman - Olieverf op doek: Jurk - 1973 kopen? Bied vanaf 895!
Jeroen Buitenman (1973) Nederlands Olieverf op doek: Jurk - 1973
Afmetingen139 x 38 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 895
Marli Hommel - Olieverf op doek: Dravend paard - 2002(Ingelijst) kopen? Bied vanaf 799!
Marli Hommel (1957) Nederlands Olieverf op doek: Dravend paard - 2002(Ingelijst)
Afmetingen84 x 84 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 799
Peter Diem - Acryl op doek: vliegende Koeien - 1994 kopen? Bied vanaf 450!
Peter Diem (1945) Nederlands Acryl op doek: vliegende Koeien - 1994
Afmetingen43 x 52.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 450
Henk Vierveijzer - Acrylverf op paneel: Toeschouwers in blauw kopen? Bied vanaf 599!
Henk Vierveijzer (1950) Nederlands Acrylverf op paneel: Toeschouwers in blauw
Afmetingen103 x 83 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerPaneel
IngelijstIngelijst
€ 599
Juan Garcia Ripolles - Aquagravure kopen? Bied vanaf 295!
Juan Garcia Ripolles (1932) Spaans Aquagravure
TechniekGravure
Afmetingen42 x 55 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 295
TechniekLitho
Afmetingen67 x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 895
Kees van Bohemen - Litho - 1976 kopen? Bied vanaf 250!
Kees van Bohemen (1928-1985) Nederlands Litho - 1976
TechniekLitho
Afmetingen74 x 64 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 250
Corneille - Litho: L'enchantement de l'été - 1977 kopen? Bied vanaf 299!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch Litho: L'enchantement de l'été - 1977
TechniekLitho
Afmetingen64 x 49.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstAlleen in Passe-partout
€ 299
Ton Schulten - zeer grote zeefdruk: Branding vd herfst II - 2005 kopen? Bied vanaf 595!
Ton Schulten (1938) Nederlands zeer grote zeefdruk: Branding vd herfst II - 2005
Afmetingen75 x 120 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 595
Klaas Gubbels - Houtdruk: Kan met theepot in bruin - 1999 kopen? Bied vanaf 429!
Klaas Gubbels (1934) Nederlands Houtdruk: Kan met theepot in bruin - 1999
Afmetingen46.5 x 56.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 429
Ton Schulten - Zeefdruk: Voorjaar - 1995 kopen? Bied vanaf 400!
Ton Schulten (1938) Nederlands Zeefdruk: Voorjaar - 1995
Afmetingen67 x 53 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 400
Gerd Arntz - Houtsnede: Präzisionsarbeit - 1976 kopen? Bied vanaf 250!
Gerd Arntz (1900-1988) Duits Nederlands Houtsnede: Präzisionsarbeit - 1976
Afmetingen43.5 x 32.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 250
Armando - Giclee op linnen: Gestalt kopen? Bied vanaf 275!
Armando (1929-2018) Nederlands Duits Giclee op linnen: Gestalt
TechniekGiclée
Afmetingen129 x 106.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerTextiel
€ 275
Corneille - Litho: Ollintonatiuh - 1973 kopen? Bied vanaf 350!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch Litho: Ollintonatiuh - 1973
TechniekLitho
Afmetingen65.5 x 50.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 350