Nico Molenkamp - Masker

Nico Molenkamp - Masker kopen? Bied vanaf 175!
Nico Molenkamp - Masker kopen? Bied vanaf 175!Nico Molenkamp - Masker kopen? Bied vanaf 175!Nico Molenkamp - Masker kopen? Bied vanaf 175!Nico Molenkamp - Masker kopen? Bied vanaf 175!

Geplaatst door  kunst_online
FA. (1)

Lid sinds 2017
21 verkochte items
Alle items van deze verkoper (1)
  • Nico Molenkamp (1920-1998)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen87 cm x 80 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage200
Nico Molenkamp (1920-1998) - MaskerZeefdruk - Handgesigneerd - 15/200

Het pallet van Nico Molenkamps schilderijen wordt vaak gekenmerkt door opvallende en tonale kleurstellingen. Veel van zijn doeken bevatten afgewogen schakeringen, onverwachte accenten en tinten én gedurfde contrasten. De uitgebeelde thema’s zoals het circus, de kermis of het theater lijken veelal bewust ‘vlak’ te zijn geschilderd. Bovendien zijn ze dikwijls in een ‘ondiepe’ ruimte geplaatst. De vormentaal van zijn dier- en mensfiguren heeft als gevolg van deze aanpak bij tijd en wijle een ‘sculpturale’ uitstraling.

Afmeting is de afbeelding

Starttijd:24-03-2022 om 09:39
Eindtijd:27-03-2022 om 22:14
Openingsbod€ 175
ObjectlocatieOisterwijk, Nederland
VerzendingWereldwijd