Juan Garcia Ripolles - Aquagravure
Herman Brood - Kleurenzeefdruk NIGHTRIDE Handgesigneerd
Jan Cremer - Grote houtsnede: landschap - 1999
Herman Brood - Kleurenzeefdruk WASVROUW
Type kunstwerk | Tekening / Aquarel |
Aquarel uit 1980. Gesigneerd en gedateerd rechtsonder.
Nogmaals gedateerd 10/9'80 linksonder in de marge.
Achterzijde passe partout sticker van Kunsthandel M.L. de Boer vanwege tentoonstelling mei-juni '81
Vermeld in de oeuvre catalogus van de Stichting Otto B. de Kat bij het RKD
Beeldmaat 27 x 37 cm. Bladmaat 31 x 41 cm. Losbladig in passe partout.
Objectlocatie | Haarlem, Nederland |
Starttijd | 21-7-2017 om 13:46 |
Eindtijd | 3-8-2017 om 19:46 |