Anton Heyboer - GROTE gemengde techniek (aquarel,pastel) "liefdespaar" - in orig. lijst
Bert Houweling - Foto, Penzance - Ingelijst
Alfons Vermeir - Stadsgezicht, olieverf op doek (netjes ingelijst)
Jan Montyn - La cage de temps II, aquatint ets (netjes ingelijst)
Type kunstwerk | Prenten & Uitgaves |
Jaartal | 1922 |
Techniek | Varia |
Stijl | Abstract |
Onderwerp | Abstract |
Afmetingen | 70 x 50 cm (h x b) |
Gesigneerd | Ongesigneerd |
Mooie reproductie van dit beroemde werk van Piet Mondriaan. In uitstekende conditie. De volledige tekst onderaan het blad luidt: “Piet Mondrian, Composition with red, blue, yellow, black and grey, 1922, Oil on canvas, 42 x 48.5cm. The Toledo Museum of Art. Purchased with funds from the Libbey Endowment, Gift of Edward Drummond Libbey. Copyright ABC / Mondrian Estate / Holtzman Trust. Licensed by International Licensing Partners BV”.
Afmetingen: 70cm x 50cm (blad), 39cm x 46cm (beeld)
Werk
kan bij aankoop worden opgehaald in Diemen (vlakbij het kantoor van Kunstveiling in
Amsterdam Z-O) of het kan aangetekend en goed
verpakt verstuurd worden op kosten van de koper.
Conditie | Nieuwstaat | ||
Prijs | Tot 5 kg.