Bert Houweling - Foto, Penzance - Ingelijst
Alfons Vermeir - Stadsgezicht, olieverf op doek (netjes ingelijst)
Jan Montyn - La cage de temps II, aquatint ets (netjes ingelijst)
Ari Stolk - Kuifmees - gouache
Type kunstwerk | Kunstboeken |
Jaartal | 1990 |
Techniek | Softcover |
Afmetingen | 30 x 24 cm (h x b) |
Conditie | |||||||||||
Conditie | Zeer Goed | ||||||||||
buitenkant aan rug iets verkleurd en lichte gebruikssporen | |||||||||||
Transport | |||||||||||
Verzenden | Pakketpost | ||||||||||