Robert Crumb - "Het gezin dat bij elkaar blijft, blijft bij elkaar" 1969
Dirkje Kuik - VROUWENPORTRET VENETIË
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Jaartal | 1959 |
Techniek | Ets |
Ingelijst | Niet Ingelijst |
Afmetingen | 44.4 x 45.5 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Oplage | 6/8 |
Conditie | Zeer Goed | ||
Prijs | Tot 5 kg.
Objectlocatie | Voorthuizen, Nederland |
Starttijd | 2-4-2019 om 15:06 |
Eindtijd | 12-4-2019 om 19:27 |