1e keer aangeboden

Ontdek Kunstveiling

filters 1
Er worden 2549 kunstwerken aangeboden
Espen Hagen - Fly V7 kopen? Bied vanaf 160!

Espen Hagen - Fly V7

Geplaatst doorArchimedes

Jaartal2007
Afmetingen135 cm x 100 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstOp Spieraam
Henk Poeder - Bonte specht kopen? Bied vanaf 85!

Henk Poeder - Bonte specht

Geplaatst doorhpoeder

Afmetingen42 cm x 36 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerPaneel
IngelijstIngelijst
Peter Vos - Ascalaphus kopen? Bied vanaf 150!

Peter Vos - Ascalaphus

Geplaatst doorZomertje50

Jaartal1986
TechniekLitho
Afmetingen36 cm x 42 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Albert Saverys - schilderij op linnen, Leilelandschap, handgesigneerd kopen? Bied vanaf 3000!

Albert Saverys - schilderij op linnen, Leilelandschap, handgesigneerd

Geplaatst doormodernart

Afmetingen80 cm x 100 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstOp Spieraam
Hans van Wingerden - Suprematische Compositie II kopen? Bied vanaf 150!

Hans van Wingerden - Suprematische Compositie II

Geplaatst doorArtfox

Jaartal1988
Afmetingen143 cm x 113 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Jan Willem Versteeg - Vijverpartij Jachthuis kopen? Bied vanaf 90!

Jan Willem Versteeg - Vijverpartij Jachthuis

Geplaatst doorWever

Afmetingen45 cm x 60 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Herman Brood - Brasil God kopen? Bied vanaf 130!

Herman Brood - Brasil God

Geplaatst doorro53

Afmetingen40 cm x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Gena - Infinity kopen? Bied vanaf 350!

Gena - Infinity

Geplaatst doorGena

Jaartal2021
Afmetingen70 cm x 140 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Espen Hagen - Gr Zeefdruk SIX LADIES AT THE BLUE BAR. Hand gesigneerd. kopen? Bied vanaf 40!

Espen Hagen - Gr Zeefdruk SIX LADIES AT THE BLUE BAR. Hand gesigneerd.

Geplaatst doorduif

Afmetingen40 cm x 120 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Espen Hagen - Grote hand gesigneerde zeefdruk 'Six ladies at The black bar' kopen? Bied vanaf 40!

Espen Hagen - Grote hand gesigneerde zeefdruk 'Six ladies at The black bar'

Geplaatst doorduif

GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Corry Ammerlaan - Visie op de toekomst kopen? Bied vanaf 55!

Corry Ammerlaan - Visie op de toekomst

Beeld / Object

Geplaatst doornulag1

TechniekVerbronsd
Afmetingen14 cm x 3.5 cm x 4 cm (h x b x d)
Adriana van Zoest - Dubbel stilleven kopen? Bied vanaf 600!

Adriana van Zoest - Dubbel stilleven

Geplaatst doorInfohenk

Jaartal1997
Afmetingen54 cm x 64 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerPaneel
IngelijstIngelijst
José Luis Casasola - onbekend kopen? Bied vanaf 1!

José Luis Casasola - onbekend

Beeld / Object

Geplaatst doorweegschaal

TechniekTin
Afmetingen7.5 cm x 6.0 cm x 6.0 cm (h x b x d)
GesigneerdHandgesigneerd
Charles Reuben Ryley - Justice & Peace kopen? Bied vanaf 2500!

Charles Reuben Ryley - Justice & Peace

Tekening / Aquarel

Geplaatst doorimtherefore

Jaartal1789
TechniekAquarel
Afmetingen30 cm x 22 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Miroslav Klinger - gemaakt voor Zelezny Brod amber of geel citrine glas kopen? Bied vanaf 50!

Miroslav Klinger - gemaakt voor Zelezny Brod amber of geel citrine glas

Glas / Keramiek

Geplaatst doorBybastiaan

Periode1950 t/m 1979
Afmetingen26 cm x 18 cm x 7 cm (h x b x d)
GesigneerdOngemerkt
Miroslav Klinger - voor Železnobrodské Sklo in amber of geel citrine glas kopen? Bied vanaf 50!

Miroslav Klinger - voor Železnobrodské Sklo in amber of geel citrine glas

Glas / Keramiek

Geplaatst doorBybastiaan

Periode1950 t/m 1979
Afmetingen19 cm x 12 cm x 8 cm (h x b x d)
GesigneerdOngemerkt
Henry De Groux - Le Christ kopen? Bied vanaf 4500!

Henry De Groux - Le Christ

Geplaatst doorimtherefore

Jaartal1900
TechniekGouache
Afmetingen70 cm x 60 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Antoine van den Wildenberg - Ochtendnevel kopen? Bied vanaf 10!

Antoine van den Wildenberg - Ochtendnevel

Geplaatst doorBernardenbeppie

Afmetingen30 cm x 36 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Jacques Courtade - Modern abstracte Compositie - Kleurenlitho kopen? Bied vanaf 50!

Jacques Courtade - Modern abstracte Compositie - Kleurenlitho

Geplaatst doorlenteman

Jaartal1956
TechniekLitho
Afmetingen30 cm x 28 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Henk Huig - Nieuwbouw - Ets kopen? Bied vanaf 45!

Henk Huig - Nieuwbouw - Ets

Geplaatst doorlenteman

Jaartal1957
TechniekEts
Afmetingen18 cm x 24 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Dick Elffers - Twee Hanen - Litho kopen? Bied vanaf 50!

Dick Elffers - Twee Hanen - Litho

Geplaatst doorlenteman

Jaartal1955
TechniekLitho
Afmetingen40 cm x 30 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Hendrik Henrichs - Marktdag in Breda - Ets kopen? Bied vanaf 45!

Hendrik Henrichs - Marktdag in Breda - Ets

Geplaatst doorlenteman

TechniekEts
Afmetingen33 cm x 29 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Filip Naudts - Drie foto's uit de reeks 'Rendez-Vous' kopen? Bied vanaf 90!

Filip Naudts - Drie foto's uit de reeks 'Rendez-Vous'

Fotografie

Geplaatst doorfnaudts

Jaartal2010
TechniekDigitale Print
Afmetingen29.4 cm x 19.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Jan Mankes - Houtsnede kleine kraai kijkend naar mugje - Gesigneerd - 1918 kopen? Bied vanaf 395!

Jan Mankes - Houtsnede kleine kraai kijkend naar mugje - Gesigneerd - 1918

Geplaatst doorbruk21

Afmetingen20 cm x 18 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Walty Dudok van Heel - Labrador kopen? Bied vanaf 50!

Walty Dudok van Heel - Labrador

Tekening / Aquarel

Geplaatst doorTrappel

TechniekAquarel
Afmetingen61 cm x 51 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Jan Mankes - Houtsnede Zwarte Kraai - Gesigneerd - 1918 kopen? Bied vanaf 375!

Jan Mankes - Houtsnede Zwarte Kraai - Gesigneerd - 1918

Geplaatst doorbruk21

Afmetingen25.5 cm x 30.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Paul de Lussanet - zeefdruk Naakt met vleugeltjes kopen? Bied vanaf 130!

Paul de Lussanet - zeefdruk Naakt met vleugeltjes

Geplaatst doorBerting22

Jaartal1995
Afmetingen80 cm x 63 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Annet Gaaikema - Schilderij, unicum kopen? Bied vanaf 295!

Annet Gaaikema - Schilderij, unicum

Geplaatst doorbase

Afmetingen37 cm x 32 cm (h x b)
DragerPaneel
IngelijstIngelijst
Corneille - Boek met puzzel als kaft Immages des animale / zeldzaam kopen? Bied vanaf 80!

Corneille - Boek met puzzel als kaft Immages des animale / zeldzaam

Bijzondere Uitgaves

Geplaatst doorJohudales

Jaartal1986
TechniekVaria
Afmetingen32 cm x 32 cm (h x b)
GesigneerdSignatuur meegedrukt
Jan Cobbaert - Prachtige originele litho van Belgische kunstenaar Cobbaert kopen? Bied vanaf 120!

Jan Cobbaert - Prachtige originele litho van Belgische kunstenaar Cobbaert

Geplaatst doorJohudales

TechniekLitho
Afmetingen57 cm x 37 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Richard Serra - Out of Round X kopen? Bied vanaf 999!

Richard Serra - Out of Round X

Geplaatst dooralvarez

Jaartal1999
TechniekLitho
Afmetingen69.4 cm x 59.4 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Theo Koster - Stairway To Heaven kopen? Bied vanaf 100!

Theo Koster - Stairway To Heaven

Geplaatst doorArtDumay

Jaartal1998
Afmetingen85 cm x 92 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Sees Vlag - Sees Vlag, prachtige originele litho uit 1965 kopen? Bied vanaf 90!

Sees Vlag - Sees Vlag, prachtige originele litho uit 1965

Geplaatst doorJohudales

TechniekLitho
Afmetingen40 cm x 55 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Brons (Onbekend) - Aankomst Willem I te Scheveningen 1813. Ter herinnering 1913. kopen? Bied vanaf 1!

Brons (Onbekend) - Aankomst Willem I te Scheveningen 1813. Ter herinnering 1913.

Bijzondere Uitgaves

Geplaatst doorCenterfo

Jaartal1913
TechniekPenning
Afmetingen4.5 cm x 3.5 cm (h x b)
Jon Marten - Litho - Ingelijst kopen? Bied vanaf 65!

Jon Marten - Litho - Ingelijst

Geplaatst doorD-Art

TechniekLitho
Afmetingen71 cm x 57 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Wim Motz - litho - 1961 Handdruk kopen? Bied vanaf 45!

Wim Motz - litho - 1961 Handdruk

Geplaatst doorD-Art

Jaartal1961
TechniekLitho
Afmetingen62 cm x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Willem van Leusden - Weg met huizen - Ets kopen? Bied vanaf 1!

Willem van Leusden - Weg met huizen - Ets

Geplaatst doorlenteman

TechniekEts
Afmetingen18 cm x 14.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Herman Brood - 'Copa Las Vegas' - Nieuw ingelijst (Groot) kopen? Bied vanaf 695!

Herman Brood - 'Copa Las Vegas' - Nieuw ingelijst (Groot)

Geplaatst doorZuiverKunst

Afmetingen100 cm x 127 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Jacqueline de Jong - Biljart..... avec élégance - Kleurenlitho kopen? Bied vanaf 45!

Jacqueline de Jong - Biljart..... avec élégance - Kleurenlitho

Geplaatst doorlenteman

Jaartal1978
TechniekLitho
Afmetingen52 cm x 60 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Herman Brood - 'Tarzan' - Nieuw ingelijst (Groot) kopen? Bied vanaf 530!

Herman Brood - 'Tarzan' - Nieuw ingelijst (Groot)

Geplaatst doorZuiverKunst

Afmetingen123.5 cm x 63 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Wim Motz - Litho 'De dans' kopen? Bied vanaf 45!

Wim Motz - Litho 'De dans'

Geplaatst doorD-Art

TechniekLitho
Afmetingen50 cm x 33 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Cole Morgan - Man op fiets - ingelijst kopen? Bied vanaf 155!

Cole Morgan - Man op fiets - ingelijst

Geplaatst doorD-Art

TechniekLitho
Afmetingen96 cm x 76 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Robert Cox - Oranje bloemen in vaas - Olieverf op doek kopen? Bied vanaf 50!

Robert Cox - Oranje bloemen in vaas - Olieverf op doek

Geplaatst doordaanj

Afmetingen30 cm x 10 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstAlleen in Passe-partout
Gust Romijn - Musicerende figuur - Litho kopen? Bied vanaf 45!

Gust Romijn - Musicerende figuur - Litho

Geplaatst doorlenteman

Jaartal1950
TechniekLitho
Afmetingen32.5 cm x 48 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Jos van Dijk - TILBURG - Litho, Ingelijst kopen? Bied vanaf 30!

Jos van Dijk - TILBURG - Litho, Ingelijst

Geplaatst doordaanj

TechniekLitho
Afmetingen34 cm x 27 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Herman Brood - 'Ik' - Nieuw ingelijst kopen? Bied vanaf 620!

Herman Brood - 'Ik' - Nieuw ingelijst

Geplaatst doorZuiverKunst

TechniekGiclée
Afmetingen74 cm x 85.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerTextiel
IngelijstIngelijst
Corneille - "L’oiseau sur la tête" - Groot - Imposant ingelijst (nieuw) kopen? Bied vanaf 670!

Corneille - "L’oiseau sur la tête" - Groot - Imposant ingelijst (nieuw)

Geplaatst doorZuiverKunst

Jaartal1998
TechniekLitho
Afmetingen116 cm x 98 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Corneille - litho op geschept papier: 'Soleil' -Nieuw ingelijst (Groot) kopen? Bied vanaf 590!

Geplaatst doorZuiverKunst

TechniekLitho
Afmetingen91 cm x 88 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Staf Van Elzen - Landschap - Gemengde techniek, Ingelijst kopen? Bied vanaf 99!

Staf Van Elzen - Landschap - Gemengde techniek, Ingelijst

Geplaatst doordaanj

Afmetingen66 cm x 74 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Kees van Es - Abstract Landschap met Engel - Olieverf op paneel kopen? Bied vanaf 60!

Kees van Es - Abstract Landschap met Engel - Olieverf op paneel

Geplaatst doordaanj

Jaartal1990
Afmetingen50 cm x 40 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerPaneel
IngelijstIngelijst