1e keer aangeboden

Ontdek Kunstveiling

filters 1
Er worden 2699 kunstwerken aangeboden
Roos van der Meijden - Ets, Piece of cake kopen? Bied vanaf 1!

Roos van der Meijden - Ets, Piece of cake

Geplaatst doorVeilingmeesterCollecties

Jaartal2001
TechniekEts
Afmetingen66 cm x 51 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Frank Lengvenius - Zeefdruk, Bij elkaar kopen? Bied vanaf 14!

Frank Lengvenius - Zeefdruk, Bij elkaar

Afmetingen74 cm x 56 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Mariska van Duffelen - Houtsnede, Zonder titel kopen? Bied vanaf 5!

Mariska van Duffelen - Houtsnede, Zonder titel

Jaartal1999
Afmetingen140.5 cm x 100 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Vonne Bode - Ets, Meeting (Groot) kopen? Bied vanaf 1!

Vonne Bode - Ets, Meeting (Groot)

Jaartal2000
TechniekEts
Afmetingen79 cm x 106 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Daan Bucher - Zeefdruk, Vulkoek royal en echte boter kopen? Bied vanaf 3!

Daan Bucher - Zeefdruk, Vulkoek royal en echte boter

Jaartal2001
Afmetingen97 cm x 70.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Niet of onleesbaar gesigneerd - Ets, Acceptance (Groot) kopen? Bied vanaf 5!

Niet of onleesbaar gesigneerd - Ets, Acceptance (Groot)

TechniekEts
Afmetingen121 cm x 81 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Alexander Vogels - Zeefdruk, Evolutions kopen? Bied vanaf 5!

Alexander Vogels - Zeefdruk, Evolutions

Afmetingen64 cm x 62 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Alexander Vogels - Zeefdruk op geschept papier, Evolution III kopen? Bied vanaf 5!

Alexander Vogels - Zeefdruk op geschept papier, Evolution III

Afmetingen63 cm x 63 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Miriam Slaats - Map met drie zeefdrukken, Alle kennis komt voort uit onze zintuigen kopen? Bied vanaf 11!

Miriam Slaats - Map met drie zeefdrukken, Alle kennis komt voort uit onze zintuigen

Afmetingen52 cm x 52 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Franscz Witte - Acryl op doek, Alter ego kopen? Bied vanaf 10!

Franscz Witte - Acryl op doek, Alter ego

Geplaatst doorVeilingmeester

Jaartal1997
Afmetingen60 cm x 70 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstOp Spieraam
Piet van Mook - Olieverf op doek, Abstract - Ingelijst kopen? Bied vanaf 5!

Piet van Mook - Olieverf op doek, Abstract - Ingelijst

Geplaatst doorVeilingmeester

Afmetingen53 cm x 79 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Piet van Mook - Gemengde techniek op papier, Zonder titel - Ingelijst kopen? Bied vanaf 1!

Piet van Mook - Gemengde techniek op papier, Zonder titel - Ingelijst

Geplaatst doorVeilingmeester

Afmetingen63 cm x 75 cm (h x b)
IngelijstIngelijst
Piet van Mook - Gemengde techniek op papier, Zonder titel - Ingelijst kopen? Bied vanaf 25!

Geplaatst doorVeilingmeester

Afmetingen85 cm x 83 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Niet of onleesbaar gesigneerd - Ingekleurde gravure, Borborch kopen? Bied vanaf 5!

Niet of onleesbaar gesigneerd - Ingekleurde gravure, Borborch

Grafiek tot 1900

Geplaatst doorVeilingmeester

Jaartal1575
TechniekGravure
Afmetingen32.5 cm x 42.5 cm (h x b)
IngelijstIngelijst
Walter Sauer - Litho, Femme à la tresse kopen? Bied vanaf 35!

Walter Sauer - Litho, Femme à la tresse

Geplaatst doorVeilingmeester

Jaartal1917
TechniekLitho
Afmetingen33.5 cm x 25 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Franscz Witte - Acryl op board, Zonnig Aspromonte - Ingelijst kopen? Bied vanaf 15!

Franscz Witte - Acryl op board, Zonnig Aspromonte - Ingelijst

Geplaatst doorVeilingmeester

Jaartal2007
Afmetingen53.5 cm x 66 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerHardboard
IngelijstIngelijst
Paul Huf - Foto, France, Paris, La Madeleine - Ingelijst kopen? Bied vanaf 35!

Paul Huf - Foto, France, Paris, La Madeleine - Ingelijst

Fotografie

Geplaatst doorVeilingmeester

Jaartal1988
TechniekC-Print
Afmetingen60.5 cm x 50.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Leon Savelsberg - Gouache op papier, No. 5 kopen? Bied vanaf 60!

Leon Savelsberg - Gouache op papier, No. 5

Geplaatst doorVeilingmeester

Jaartal1979
TechniekGouache
Afmetingen4 cm x 8 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstAlleen in Passe-partout
Leon Savelsberg - Gouache op papier, Col 15 kopen? Bied vanaf 60!

Leon Savelsberg - Gouache op papier, Col 15

Geplaatst doorVeilingmeester

Jaartal1970
TechniekGouache
Afmetingen6 cm x 6 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd

Leon Savelsberg - Gouache op papier, Zonder titel

Geplaatst doorVeilingmeester

Jaartal1970
TechniekGouache
Afmetingen6 cm x 6 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Matthäus Merian - Isaac Tirion, Gualdo Priorato, Lot van 5 gravures van Zeeland kopen? Bied vanaf 50!

Matthäus Merian - Isaac Tirion, Gualdo Priorato, Lot van 5 gravures van Zeeland

Grafiek tot 1900

Geplaatst doorVeilingmeester

Periode< 1800
TechniekGravure
Afmetingen32 cm x 21 cm (h x b)
Matthäus Merian - Lot van 5 gravures van Zeeland (Axel, Sluys, Armuyden, Ter Tolen) kopen? Bied vanaf 50!

Matthäus Merian - Lot van 5 gravures van Zeeland (Axel, Sluys, Armuyden, Ter Tolen)

Grafiek tot 1900

Geplaatst doorVeilingmeester

Periode< 1800
TechniekGravure
Afmetingen13 cm x 18.5 cm (h x b)
Cornelis de Bruin - Aquarel, Zeegezicht met botters - Ingelijst kopen? Bied vanaf 5!

Cornelis de Bruin - Aquarel, Zeegezicht met botters - Ingelijst

Tekening / Aquarel

Geplaatst doorVeilingmeester

TechniekAquarel
Afmetingen53.5 cm x 70.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Cornelis de Bruin - Aquarel, Landwerkers - Ingelijst kopen? Bied vanaf 1!

Cornelis de Bruin - Aquarel, Landwerkers - Ingelijst

Tekening / Aquarel

Geplaatst doorVeilingmeester

TechniekAquarel
Afmetingen48 cm x 66 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Bert Braam - Olieverf op doek, Pasteus opgezette abstracte compostie kopen? Bied vanaf 50!

Bert Braam - Olieverf op doek, Pasteus opgezette abstracte compostie

Geplaatst doorVeilingmeester

Jaartal2017
Afmetingen50 cm x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstOp Spieraam
Bert Braam - Acryl op paneel, Zonder titel kopen? Bied vanaf 50!

Bert Braam - Acryl op paneel, Zonder titel

Geplaatst doorVeilingmeester

Jaartal2009
Afmetingen60 cm x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerPaneel
IngelijstNiet Ingelijst

Geplaatst doorVeilingmeester

GesigneerdHandgesigneerd
DragerPaneel
IngelijstNiet Ingelijst
Marcel Wanders - Disney - Leblon Delienne - "Sitting Mickey Zilver" kopen? Bied vanaf 100!

Marcel Wanders - Disney - Leblon Delienne - "Sitting Mickey Zilver"

Design

Geplaatst doorVeilingmeester

Jaartal2019
Afmetingen12 cm x 13 cm x 12.5 cm (h x b x d)
GesigneerdGemerkt/Merksticker
Bert Braam - Acryl op doek, Abstracte compositie kopen? Bied vanaf 40!

Bert Braam - Acryl op doek, Abstracte compositie

Geplaatst doorVeilingmeester

Jaartal2006
Afmetingen35 cm x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Jack Harden - Gemengde techniek op board, Gedreven ontdekking - Ingelijst kopen? Bied vanaf 50!

Jack Harden - Gemengde techniek op board, Gedreven ontdekking - Ingelijst

Geplaatst doorVeilingmeester

Jaartal1972
Afmetingen70 cm x 60 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerBoard
IngelijstIngelijst
Jack Harden - Gemengde techniek op board, Progessieve produktie - Ingelijst kopen? Bied vanaf 50!

Jack Harden - Gemengde techniek op board, Progessieve produktie - Ingelijst

Geplaatst doorVeilingmeester

Jaartal1975
Afmetingen80 cm x 70 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerBoard
IngelijstIngelijst
Jack Harden - Gemengde techniek op board, De verplichte non-actieve - Ingelijst kopen? Bied vanaf 50!

Jack Harden - Gemengde techniek op board, De verplichte non-actieve - Ingelijst

Geplaatst doorVeilingmeester

Jaartal1972
Afmetingen96 cm x 71 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerBoard
IngelijstIngelijst
Jack Harden - Gemengde techniek op board, Pelgrims der matigheid - Ingelijst kopen? Bied vanaf 60!

Jack Harden - Gemengde techniek op board, Pelgrims der matigheid - Ingelijst

Geplaatst doorVeilingmeester

Jaartal1977
Afmetingen85 cm x 75 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerBoard
IngelijstIngelijst
Paul Huf - Klassieke Foto, De Telegraaf 'De Cartoonisten' kopen? Bied vanaf 10!

Paul Huf - Klassieke Foto, De Telegraaf 'De Cartoonisten'

Fotografie

Geplaatst doorVeilingmeester

TechniekSilverprint (Klassieke Foto)
Afmetingen21.5 cm x 26.5 cm (h x b)
IngelijstIngelijst
Paul Huf - Klassieke Foto, Bretagne 1950 kopen? Bied vanaf 15!

Paul Huf - Klassieke Foto, Bretagne 1950

Fotografie

Geplaatst doorVeilingmeester

Jaartal1950
Afmetingen26.5 cm x 21.5 cm (h x b)
IngelijstIngelijst
Paul Huf - Klassieke Foto, Sieto & Marijke Hoving kopen? Bied vanaf 10!

Paul Huf - Klassieke Foto, Sieto & Marijke Hoving

Fotografie

Geplaatst doorVeilingmeester

Jaartal1960
IngelijstIngelijst
Paul Huf - Klassieke Foto, Martine Bijl kopen? Bied vanaf 10!

Paul Huf - Klassieke Foto, Martine Bijl

Fotografie

Geplaatst doorVeilingmeester

Jaartal1976
IngelijstIngelijst
Paul Huf - Klassieke Foto, Jan Lenferink kopen? Bied vanaf 10!

Paul Huf - Klassieke Foto, Jan Lenferink

Fotografie

Geplaatst doorVeilingmeester

Jaartal1984
IngelijstIngelijst
Paul Huf - Klassieke Foto, Josephine van Gasteren kopen? Bied vanaf 10!

Paul Huf - Klassieke Foto, Josephine van Gasteren

Fotografie

Geplaatst doorVeilingmeester

Jaartal1962
IngelijstIngelijst
Jan Martens - Lot van twee zeefdrukken, Atmospheric Phenomena I en II (Groot) kopen? Bied vanaf 3!

Jan Martens - Lot van twee zeefdrukken, Atmospheric Phenomena I en II (Groot)

Geplaatst doorVeilingmeester

Jaartal1998
Afmetingen100 cm x 70 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Philip Vencken - Olieverf op doek, Landschap Menèrbe (Groot) kopen? Bied vanaf 250!

Philip Vencken - Olieverf op doek, Landschap Menèrbe (Groot)

Geplaatst doorVeilingmeester

Jaartal2008
Afmetingen80.5 cm x 120.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstOp Spieraam
Philip Vencken - Olieverf op doek, Landschap (Groot) kopen? Bied vanaf 27!

Philip Vencken - Olieverf op doek, Landschap (Groot)

Geplaatst doorVeilingmeester

Jaartal2018
Afmetingen110 cm x 110 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstOp Spieraam
Philip Vencken - Olieverf op doek, Landschap (Groot) kopen? Bied vanaf 30!

Geplaatst doorVeilingmeester

Jaartal2020
Afmetingen100 cm x 100 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstOp Spieraam
Philip Vencken - Olieverf op doek, Camp (Groot) kopen? Bied vanaf 100!

Philip Vencken - Olieverf op doek, Camp (Groot)

Geplaatst doorVeilingmeester

Jaartal2020
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstOp Spieraam
Jan Bollaert - Gemengde techniek op Board, Purple traum (Groot) kopen? Bied vanaf 80!

Jan Bollaert - Gemengde techniek op Board, Purple traum (Groot)

Geplaatst doorVeilingmeester

Jaartal2003
Afmetingen120 cm x 80 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerBoard
IngelijstNiet Ingelijst
Jan Bollaert - Gemengde techniek op doek, Twin Love (Zeer Groot) kopen? Bied vanaf 200!

Jan Bollaert - Gemengde techniek op doek, Twin Love (Zeer Groot)

Geplaatst doorVeilingmeester

Jaartal1998
Afmetingen124 cm x 130 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstOp Spieraam
Jan Bollaert - Gemengde techniek op board, Green Einstein (Zeer Groot) kopen? Bied vanaf 100!

Jan Bollaert - Gemengde techniek op board, Green Einstein (Zeer Groot)

Geplaatst doorVeilingmeester

Jaartal1992
Afmetingen115 cm x 115 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerBoard
IngelijstIngelijst
Jan Bollaert - Gemengde techniek op board, Abstract (Zeer Groot) kopen? Bied vanaf 100!

Jan Bollaert - Gemengde techniek op board, Abstract (Zeer Groot)

Geplaatst doorVeilingmeester

Jaartal1996
Afmetingen114 cm x 114 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerHardboard
IngelijstNiet Ingelijst
Jan Bollaert - Gemengde techniek op board, 4 Windows (Zeer Groot) kopen? Bied vanaf 80!

Jan Bollaert - Gemengde techniek op board, 4 Windows (Zeer Groot)

Geplaatst doorVeilingmeester

Jaartal1990
GesigneerdHandgesigneerd
DragerHardboard
IngelijstNiet Ingelijst
Franscz Witte - Acryl op doek, Zonder titel (Groot) kopen? Bied vanaf 21!

Franscz Witte - Acryl op doek, Zonder titel (Groot)

Geplaatst doorVeilingmeester

Jaartal2008
Afmetingen101 cm x 80 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstOp Spieraam