Armando - giclee: het landschap - 2014 - Verkocht

Armando - giclee: het landschap - 2014 kopen? Bied vanaf 159!
Grafiek (handgesigneerd)

Armando - giclee: het landschap - 2014 kopen? Bied vanaf 159!Armando - giclee: het landschap - 2014 kopen? Bied vanaf 159!Armando - giclee: het landschap - 2014 kopen? Bied vanaf 159!Armando - giclee: het landschap - 2014 kopen? Bied vanaf 159!
  • Armando (1929-2018)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal2014
TechniekGiclée
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen54 x 61 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage5/30

Kunstenaar: Armando

Techniek: giclee
Titel: het landschap
Nummer: 5/30
Jaar: 2014
Afmetingen: H54 x b61cm (voorstelling: H41 x b50 cm)
Gesigneerd: met de hand, rechts onderaan
Opmerking: het werk is nooit ingelijst geweest.

PrijsTot 10 kg.
Binnen Nederland € 12,95
Naar België € 23,95
Naar Duitsland € 23,95
Europese Unie € 23,95
Wereldwijd € 55,00

Objectlocatie's-Gravenzande,  Nederland
Starttijd28-12-2021 om 12:21
Eindtijd3-1-2022 om 22:45