Han van Meegeren - De aanbidding van Jezus, tekening met houtskool
Willem G.F. Jansen - Aquarel/inkttekening, Zeilschip in de winter - Ingelijst
Charles Eyck - gemengde techniek op papier -1956
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Jaartal | 1991 |
Techniek | Litho |
Ingelijst | Niet Ingelijst |
Afmetingen | 160 x 120 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Oplage | 50 |
Conditie | |||||||||||
Conditie | Beschadigd | ||||||||||
Papier golft en zal uitgevlakt of op een ondergrond aangebracht moeten worden. Achterkant bevlekt, op een kwart van rechts waterschade in de vorm van een lichte lijn over de volle lengte. Vooral aan de achterkant zichtbaar, maar aan de voorkant ook rond de handtekening. Zie foto’s | |||||||||||
Transport | |||||||||||
Afhalen | Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Delft, Nederland | ||||||||||
Verzenden | Pakketpost | ||||||||||
Prijs | > 10KG of groter dan 1,00 x 0,50 meter
Objectlocatie | Delft, Nederland |
Starttijd | 25-2-2024 om 23:11 |
Eindtijd | 18-4-2024 om 18:33 |