Co Westerik (1924) originele tekening gesigneerd en gedateerd 71 - Verkocht

Co Westerik (1924) originele tekening  gesigneerd en gedateerd 71 kopen? Bied vanaf 1199!
Co Westerik (1924) originele tekening  gesigneerd en gedateerd 71 kopen? Bied vanaf 1199!Co Westerik (1924) originele tekening  gesigneerd en gedateerd 71 kopen? Bied vanaf 1199!Co Westerik (1924) originele tekening  gesigneerd en gedateerd 71 kopen? Bied vanaf 1199!Co Westerik (1924) originele tekening  gesigneerd en gedateerd 71 kopen? Bied vanaf 1199!Co Westerik (1924) originele tekening  gesigneerd en gedateerd 71 kopen? Bied vanaf 1199!Co Westerik (1924) originele tekening  gesigneerd en gedateerd 71 kopen? Bied vanaf 1199!Co Westerik (1924) originele tekening  gesigneerd en gedateerd 71 kopen? Bied vanaf 1199!
  • Co Westerik (1924-2018)
TypeTekening / Aquarel

co westerik (1924) originele tekening  gesigneerd en gedateerd 71
goede staat ziet er in het echt beter uit als op de foto,s
de afmetingen met lijst is 41 bij 37 cm
afmetingen tekening 18cm bij 12,5 cm

Werk van Westerik is opgenomen in collecties van diverse musea, waaronder:

Gemeentemuseum Den Haag Stedelijk Museum Amsterdam Museum Boijmans Van Beuningen, Rotterdam Instituut Collectie Nederland Scheringa Museum voor Realisme, Spanbroek NH Groninger Museum Museum De Lakenhal, Leiden Museum Arnhem Collectie Becht Verzameling Overholland Museum Henriette Polak, Zutphen Hannema de Stuers Fundatie, Heino CODA, Apeldoorn Museum van Bommel van Dam, Venlo Bouwfonds Kunstcollectie, Hoevelaken Collectie de Nederlandsche Bank, Amsterdam ABN/AMRO Kunststichting, Amsterdam

liefst het werk ophalen ivm glasplaat

Dit item is verkocht voor 1.199,00
Starttijd:06-11-2016 om 10:13
Eindtijd:20-11-2016 om 20:13
RodeHuis
20 nov. / 14:28
€ 1199