Constant - Cobra ,New Babylon, Gemeente Museum Den Haag, Zeldzaam!

Constant - Cobra ,New Babylon, Gemeente Museum Den Haag, Zeldzaam! kopen? Bied vanaf 50!
Constant - Cobra ,New Babylon, Gemeente Museum Den Haag, Zeldzaam! kopen? Bied vanaf 50!Constant - Cobra ,New Babylon, Gemeente Museum Den Haag, Zeldzaam! kopen? Bied vanaf 50!Constant - Cobra ,New Babylon, Gemeente Museum Den Haag, Zeldzaam! kopen? Bied vanaf 50!Constant - Cobra ,New Babylon, Gemeente Museum Den Haag, Zeldzaam! kopen? Bied vanaf 50!Constant - Cobra ,New Babylon, Gemeente Museum Den Haag, Zeldzaam! kopen? Bied vanaf 50!Constant - Cobra ,New Babylon, Gemeente Museum Den Haag, Zeldzaam! kopen? Bied vanaf 50!Constant - Cobra ,New Babylon, Gemeente Museum Den Haag, Zeldzaam! kopen? Bied vanaf 50!Constant - Cobra ,New Babylon, Gemeente Museum Den Haag, Zeldzaam! kopen? Bied vanaf 50!
  • Constant (1920-2005)
Type kunstwerkAffiches
TechniekOffset
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen84 x 59 cm (h x b)
Zeldzame Affiche van Constant (CoBrA)
New Babylon
Gemeentemuseum Den Haag
Fondation Constant
Offsetlitho
Afmetingen 84x59 cm
Conditie zeer goed
Wordt aangetekend verzonden
Constant Nieuwenhuys, kortweg Constant, was niet alleen een vooraanstaand lid van de CoBrA- Groep, maar is minstens even befaamd om de  antikapitalistische stad New Babylon, een tot de verbeelding sprekend project waar hij bijna twintig jaar aan werkte. Na de Tweede Wereldoorlog ziet hij hoe alles opnieuw moet worden opgebouwd en hoe de samenleving in de jaren 50 verandert door de toenemende automatisering. Hij ontpopt zich tot een waar visionair en toont de buitenwereld aan de hand van maquettes, constructies, geografische kaarten, schilderijen, tekeningen, aquarellen, grafiek, films, teksten, lezingen en tijdelijke ‘omgevingen’ hoe de nieuwe wereld eruit zal zien.
Zie Wikipedia
Geen grote beschadigingen
Binnen Nederland € 10,00
Naar België € 17,50
Naar Duitsland € 17,50
Europese Unie € 17,50
Wereldwijd € 30,00

Starttijd8-4-2024 om 10:34
Eindtijd17-4-2024 om 22:55
Openingsbod € 50
ObjectlocatieAmstelveen,  Nederland