Stoelen triggeren altijd! Net als ‘De stoel’ van Constant, nummer 110 van een oplage van 190.
De aluminium lijst heeft her en der wel wat kleine ouderdomsplekjes (zie de foto’s). Maar mocht je van plan zijn om de ets opnieuw in te lijsten dan heb je natuurlijk helemaal een prachtig werk aan je muur!
Goed
Goede staat! Alleen is de lijst wat verouderd (lees meer bij de omschrijving).
Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Maastricht, Nederland
Tot 2 kg.
€ 8,70
Naar België
€ 13,00
€ 13,00
Europese Unie
€ 13,00
Wereldwijd
€ 25,25