Dit werk is van de Nederlandse kunstenaar Corneille. Op het werk is in abstractie ee vis met gezicht, een vrouw en een kat te zien. Het werk is linksonder genummerd en rechtsonder gesigneerd en gedateerd. Het is in zeer goede staat en netjes ingelijst in passe-partout en achter glas.
Zeer Goed
Geen zichtbare beschadigingen/verkleuringen. De lijst met minieme slijtage, verder in zeer goede staat
Tot 10 kg.
€ 13,50
Naar België
€ 30,00
€ 30,00