Corneille - Aida - Hommage aan Verdi - Verkocht

Corneille - Aida - Hommage aan Verdi kopen? Bied vanaf 1!
Prenten & Uitgaves

Corneille - Aida - Hommage aan Verdi kopen? Bied vanaf 1!Corneille - Aida - Hommage aan Verdi kopen? Bied vanaf 1!Corneille - Aida - Hommage aan Verdi kopen? Bied vanaf 1!Corneille - Aida - Hommage aan Verdi kopen? Bied vanaf 1!Corneille - Aida - Hommage aan Verdi kopen? Bied vanaf 1!Corneille - Aida - Hommage aan Verdi kopen? Bied vanaf 1!Corneille - Aida - Hommage aan Verdi kopen? Bied vanaf 1!Corneille - Aida - Hommage aan Verdi kopen? Bied vanaf 1!
  • Corneille (1922-2010)
Type kunstwerkPrenten & Uitgaves
Jaartal1990
TechniekVaria
Afmetingen55 x 45 cm (h x b)
GesigneerdSignatuur meegedrukt
Een prachtig affiche van Corneille.  Met een stempel van atelier Corneille.
Het affiche is in goede staat, met wat kleine imperfecties. Het affiche heeft een lichte golving in het blad. Zie foto's. De Foto's zijn onderdeel van de beschrijving.
Affiche
Binnen Nederland € 9,20
Naar België € 13,00
Naar Duitsland € 13,00