Corneille - Constantia, 1948

Corneille - Constantia, 1948 kopen? Bied vanaf 2500!
Corneille - Constantia, 1948 kopen? Bied vanaf 2500!Corneille - Constantia, 1948 kopen? Bied vanaf 2500!Corneille - Constantia, 1948 kopen? Bied vanaf 2500!Corneille - Constantia, 1948 kopen? Bied vanaf 2500!Corneille - Constantia, 1948 kopen? Bied vanaf 2500!Corneille - Constantia, 1948 kopen? Bied vanaf 2500!
  • Corneille (1922-2010)
Type kunstwerkTekening / Aquarel
Jaartal1948
TechniekPen (Inkt)
IngelijstIngelijst
Afmetingen36 x 26 cm (h x b)
Incl. lijst48 x 37 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd

Constantia, 1948. Tekening ter illustratie van het gedicht van de Nederlandse dichter Han G. Hoekstra
Prachtig origineel oud werk, geschilderd door de schilder op 26-jarige leeftijd, geleverd met echtheidscertificaat. Afmetingen met lijst : 48 x 37 cm, ongeveer. Afmetingen van het werk : 36,5 x 26 cm. Atelier Corneille stempel op de achterzijde.
Elegante handtekening in inkt in de tekening : Corneille 48
Aquarel en Oost-Indische inkt op papier.

Constantia is de naam van een boerin, moe van het fruit plukken, verzonken in dromen, een zak rode appels om haar heen verspreid. Het gedicht werd door Binnendijk in 1940 beschouwd als een van de beste van Han G. Hoekstra.
Guillaume Corneille (1922-2010) werd in Luik geboren uit Nederlandse ouders en was lid van de Cobra-groep, samen met Constant, Dotremont, Karel Appel, Asger Jorn, Noiret, Doucet en Alechinsky.
Afhalen Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Bruxelles, België
PrijsTot 5 kg.
Binnen België € 11,50
Naar Nederland € 21,50
Naar Duitsland € 21,50
Europese Unie € 21,50
Wereldwijd € 50,00

Starttijd12-12-2023 om 14:50
Eindtijd18-12-2023 om 21:19
Openingsbod € 2.500
ObjectlocatieBruxelles,  België