Aart van Dobbenburgh - Litho: Duindoorn - 1937
Fon Klement - Ingelijste boardsnede: Amaryllis
Janus Nuiten - Olieverf op doek, Portret
Corneille - Litho: Ollintonatiuh - 1973
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Jaartal | 2002 |
Techniek | Litho |
Stijl | Expressionistisch |
Onderwerp | Portret |
Ingelijst | Ingelijst |
Afmetingen | 36 x 26 cm (h x b) |
Incl. lijst | 51 x 41 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Conditie | |
Conditie | Zeer Goed |
Objectlocatie | Gorinchem, Nederland |
Starttijd | 16-5-2022 om 11:48 |
Eindtijd | 11-7-2022 om 7:36 |