Corneille - Corneille - Litho - Images de New York - Verkocht

Corneille - Litho - Images de New York kopen? Bied vanaf 100!
Bijzondere Uitgaves

Corneille - Litho - Images de New York kopen? Bied vanaf 100!Corneille - Litho - Images de New York kopen? Bied vanaf 100!Corneille - Litho - Images de New York kopen? Bied vanaf 100!
  • Corneille (1922-2010)
TypeBijzondere Uitgaves
GesigneerdOngesigneerd/Drukgesigneerd

Corneille

Prachtige litho  uit 1958

Afgebeeld in Donkersloot

Afmeting  30 x 40 cm

Rechts onder  gesigneerd en gedateerd 58 ( gedrukt)

Ingelijst onder zuurvrij passepartout

Afhalen Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Schiedam, Nederland

ObjectlocatieSchiedam,  Nederland
Starttijd1-4-2018 om 23:03
Eindtijd7-4-2018 om 21:03