Corneille - Litho - Images de New York - Verkocht

Corneille - Litho - Images de New York kopen? Bied vanaf 100!
Corneille - Litho - Images de New York kopen? Bied vanaf 100!Corneille - Litho - Images de New York kopen? Bied vanaf 100!Corneille - Litho - Images de New York kopen? Bied vanaf 100!
  • Corneille (1922-2010)
TypeBijzondere Uitgaves
GesigneerdOngesigneerd/Drukgesigneerd

Corneille

Prachtige litho  uit 1958

Afgebeeld in Donkersloot

Afmeting  30 x 40 cm

Rechts onder  gesigneerd en gedateerd 58 ( gedrukt)

Ingelijst onder zuurvrij passepartout

Dit item is verkocht voor 100,00
Starttijd:01-04-2018 om 23:03
Eindtijd:07-04-2018 om 21:03
Escota
06 apr. / 23:02
€ 100