Een litho uit de portfolio van Corneille zelf. Dit keer geheel nieuw ingelijst door Lijstenmakerij Daleman uit Leiden. Dit keer voorzien van een bies in de lijst om het werk een chique uitstraling te geven. Het werk is dus in zeer goede staat.
Kenmerken:
* Jaartal: 200 * Techniek: Litho * Drager: Papier * Ingelijst: Geheel nieuw ingelijst door Lijstenmakerij Daleman uit Leiden * Afmetingen: 38 cm x 45 cm (Lijst) * Gesigneerd: Hand-gesigneerd * Oplage: E/A
Omschrijving Hand-gesigneerd door Corneille.
Ophalen in Leiderdorp heeft de voorkeur. Anders via Post.nl - 15 euro binnen NL -
Ophalen in Leiderdorp heeft de voorkeur. Bij verzending wordt het werk uiterlijk binnen 5 dagen verzonden.U ontvangt altijd een verzendbewijs. Naar het buitenland: Altijd tegen de daadwerkelijk te maken kosten. Alle stukken worden aangetekend en verzekerd verzonden. Bij een glasplaat is 50% risico koper/ verkoper.
Zeer Goed
Het werk is geheel nieuw ingelijst door Lijstenmakerij Daleman uit Leiden.
Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Leiderdorp, Nederland
> 10KG of groter dan 1,00 x 0,50 meter
€ 17,00
Naar België
€ 28,00
€ 40,00
Europese Unie
€ 40,00