Corneille - onbekend - Verkocht

Corneille - onbekend kopen? Bied vanaf 250!
Prenten & Uitgaves

Corneille - onbekend kopen? Bied vanaf 250!Corneille - onbekend kopen? Bied vanaf 250!Corneille - onbekend kopen? Bied vanaf 250!Corneille - onbekend kopen? Bied vanaf 250!Corneille - onbekend kopen? Bied vanaf 250!Corneille - onbekend kopen? Bied vanaf 250!
  • Corneille (1922-2010)
Type kunstwerkPrenten & Uitgaves
Jaartal2003
TechniekVaria
Afmetingen115 x 135 cm (h x b)
GesigneerdSignatuur meegedrukt
Litho Corneille 2003
Handtekening meegedrukt
Ingekaderd, afmetingen zijn kader

Afhalen Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Nazareth, België
Prijs> 10KG of groter dan 1,00 x 0,50 meter
Binnen België € 8,00
Naar Nederland € 36,00