Corneille - vrouw, vogel, man

Corneille - vrouw, vogel, man kopen? Bied vanaf 150!
  • Corneille (1922-2010)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal2002
IngelijstIngelijst
Afmetingen65 x 50 cm (h x b)
Incl. lijst65 x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage114/125
zeefdruk uit 2002, 114/125

Starttijd14-7-2019 om 15:56
Eindtijd28-7-2019 om 21:50
Openingsbod € 150
ObjectlocatieAmsterdam,  Nederland