Corneille - zonder titel

Corneille - zonder titel kopen? Bied vanaf 200!
Corneille - zonder titel kopen? Bied vanaf 200!Corneille - zonder titel kopen? Bied vanaf 200!Corneille - zonder titel kopen? Bied vanaf 200!
  • Corneille (1922-2010)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1992
TechniekLitho
StijlExpressionistisch
IngelijstIngelijst
Afmetingen55 x 64 cm (h x b)
Incl. lijst70 x 80 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Door Afrikaanse kunst geïnspireerd werk, middels de vele reizen die hij naar Afrika ondernam
In uitstekende staat

Starttijd14-8-2021 om 18:06
Eindtijd28-8-2021 om 21:30
Openingsbod € 200
ObjectlocatieGroningen,  Nederland