Jan Cremer - Jan Cremer - collage: Piloten - 1980 - Verkocht

Jan Cremer - collage: Piloten - 1980 kopen? Bied vanaf 450!
Bijzondere Uitgaves

Jan Cremer - collage: Piloten - 1980 kopen? Bied vanaf 450!Jan Cremer - collage: Piloten - 1980 kopen? Bied vanaf 450!Jan Cremer - collage: Piloten - 1980 kopen? Bied vanaf 450!Jan Cremer - collage: Piloten - 1980 kopen? Bied vanaf 450!
  • Jan Cremer (1940)
TypeBijzondere Uitgaves
GesigneerdOngesigneerd/Drukgesigneerd

Collage van Jan Cremer uit 1980. Titel: Piloten. Het betreft een ontwerp voor een neon object. Het werk is onderaan met potlood gesigneerd door de kunstenaar. Afmetingen incl. passe-partout: H50,5 x b66 cm. Afmetingen voorstelling: H27,5 x b42 cm. Herkomst: Privé collectie van Jan Cremer. Er wordt een, door Jan Cremer,  ondertekend certificaat meegeleverd.

Conditie: in goede staat.

Afhalen Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Naaldwijk, Nederland

ObjectlocatieNaaldwijk,  Nederland
Starttijd27-7-2017 om 17:00
Eindtijd31-7-2017 om 19:00
Biedingen (4)