Jan Cremer - strada rosso [landschap toscane,zeer groot] - Verkocht

Jan Cremer - strada rosso [landschap toscane,zeer groot] kopen? Bied vanaf 195!
Grafiek (handgesigneerd)

Jan Cremer - strada rosso [landschap toscane,zeer groot] kopen? Bied vanaf 195!Jan Cremer - strada rosso [landschap toscane,zeer groot] kopen? Bied vanaf 195!Jan Cremer - strada rosso [landschap toscane,zeer groot] kopen? Bied vanaf 195!Jan Cremer - strada rosso [landschap toscane,zeer groot] kopen? Bied vanaf 195!Jan Cremer - strada rosso [landschap toscane,zeer groot] kopen? Bied vanaf 195!Jan Cremer - strada rosso [landschap toscane,zeer groot] kopen? Bied vanaf 195!
  • Jan Cremer (1940)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal2001
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen120 x 80 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
zeer grote in nieuwstaat verkerende zeefdruk van jan cremer getiteld :strada rosso.
uiteraard potlood gesigneerd en genummerd ,gedateerd door jan cremer.
oplagenummer:53/150.

dit item kan verzonden worden.verzending is altijd aangetekend.
het werk wordt voorzichtig verpakt in een beschermende koker..

afhalen kan natuurlijk ook in eindhoven
nvt
PrijsTot 10 kg.
Binnen Nederland € 8,95
Naar België € 18,50
Naar Duitsland € 18,50
Europese Unie € 24,00

ObjectlocatieEindhoven,  Nederland
Starttijd27-12-2021 om 20:11
Eindtijd1-1-2022 om 20:01