Jan Schoonhoven - Formatie - 1987 - 88/100 - Verkocht

Jan Schoonhoven - Formatie - 1987 - 88/100 kopen? Bied vanaf 250!
Grafiek (handgesigneerd)

Jan Schoonhoven - Formatie - 1987 - 88/100 kopen? Bied vanaf 250!Jan Schoonhoven - Formatie - 1987 - 88/100 kopen? Bied vanaf 250!Jan Schoonhoven - Formatie - 1987 - 88/100 kopen? Bied vanaf 250!Jan Schoonhoven - Formatie - 1987 - 88/100 kopen? Bied vanaf 250!Jan Schoonhoven - Formatie - 1987 - 88/100 kopen? Bied vanaf 250!
  • Jan Schoonhoven (1914-1994)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1987
TechniekLitho
DragerJapans Papier
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen54 x 38 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage 100 het betreft hier nr 88
Handgesigneerd en genummerd met potlood door de kunstenaar zelf.
Altijd in een donkere lade bewaard gebleven
Binnen Nederland € 10,00

ObjectlocatieLelystad,  Nederland
Starttijd5-11-2020 om 16:49
Eindtijd20-11-2020 om 13:26