Jan Schoonhoven - Formatie + map en introductietekst

Jan Schoonhoven - Formatie + map en introductietekst kopen? Bied vanaf 350!
Jan Schoonhoven - Formatie + map en introductietekst kopen? Bied vanaf 350!Jan Schoonhoven - Formatie + map en introductietekst kopen? Bied vanaf 350!Jan Schoonhoven - Formatie + map en introductietekst kopen? Bied vanaf 350!Jan Schoonhoven - Formatie + map en introductietekst kopen? Bied vanaf 350!Jan Schoonhoven - Formatie + map en introductietekst kopen? Bied vanaf 350!Jan Schoonhoven - Formatie + map en introductietekst kopen? Bied vanaf 350!Jan Schoonhoven - Formatie + map en introductietekst kopen? Bied vanaf 350!Jan Schoonhoven - Formatie + map en introductietekst kopen? Bied vanaf 350!Jan Schoonhoven - Formatie + map en introductietekst kopen? Bied vanaf 350!Jan Schoonhoven - Formatie + map en introductietekst kopen? Bied vanaf 350!
  • Jan Schoonhoven (1914-1994)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1987
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen50 cm x 33 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage74/100
Losse zeefdruk in perfecte staat uit de map “Formatie” van Jan Schoonhoven. Bij de zeefdruk zit ook de originele map + introductietekst. Het werk is uiteraard gesigneerd door de kunstenaar en voorzien van certificaat van echtheid. Het is mogelijk om het werk te bekijken en te beoordelen. Instagram @dabra_art.

Sluit over 1d 21u 45m 09s
Openingsbod€ 350
ObjectlocatieZoetermeer ,  Nederland
VerzendingWereldwijd
Starttijd:17-01-2023 om 14:27
Eindtijd:30-01-2023 om 19:31