Jan Schoonhoven - Prachtig zeefdruk, gesigneerd & fraai ingelijst  +  Art Book : ZERO 4321

Jan Schoonhoven - Prachtig zeefdruk, gesigneerd & fraai ingelijst + Art Book : ZERO 4321 kopen? Bied vanaf 390!
Jan Schoonhoven - Prachtig zeefdruk, gesigneerd & fraai ingelijst + Art Book : ZERO 4321 kopen? Bied vanaf 390!Jan Schoonhoven - Prachtig zeefdruk, gesigneerd & fraai ingelijst + Art Book : ZERO 4321 kopen? Bied vanaf 390!Jan Schoonhoven - Prachtig zeefdruk, gesigneerd & fraai ingelijst + Art Book : ZERO 4321 kopen? Bied vanaf 390!Jan Schoonhoven - Prachtig zeefdruk, gesigneerd & fraai ingelijst + Art Book : ZERO 4321 kopen? Bied vanaf 390!Jan Schoonhoven - Prachtig zeefdruk, gesigneerd & fraai ingelijst + Art Book : ZERO 4321 kopen? Bied vanaf 390!Jan Schoonhoven - Prachtig zeefdruk, gesigneerd & fraai ingelijst + Art Book : ZERO 4321 kopen? Bied vanaf 390!Jan Schoonhoven - Prachtig zeefdruk, gesigneerd & fraai ingelijst + Art Book : ZERO 4321 kopen? Bied vanaf 390!Jan Schoonhoven - Prachtig zeefdruk, gesigneerd & fraai ingelijst + Art Book : ZERO 4321 kopen? Bied vanaf 390!Jan Schoonhoven - Prachtig zeefdruk, gesigneerd & fraai ingelijst + Art Book : ZERO 4321 kopen? Bied vanaf 390!Jan Schoonhoven - Prachtig zeefdruk, gesigneerd & fraai ingelijst + Art Book : ZERO 4321 kopen? Bied vanaf 390!Jan Schoonhoven - Prachtig zeefdruk, gesigneerd & fraai ingelijst + Art Book : ZERO 4321 kopen? Bied vanaf 390!
  • Jan Schoonhoven (1914-1994)
Type kunstwerkGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1987
IngelijstIngelijst
Afmetingen50 x 33 cm (h x b)
Incl. lijst63 x 43 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Prachtig ingelijste zeefdruk, gesigneerd, gedateerd & genummerd
Plus  mooi Art Book : ZERO 4321

Dit mooie werk van Jan Schoonhoven kan direct aan de muur!
Gesigneerd en gedateerd 'Schoonhoven 1987' - rechtsonder in potlood
Genummerd 85/100 - linksonder in potlood

Professioneel prachtig ingelijst - zie svp detail foto’s -
Zwevend ingelijst op een wit linnen (zuurvrije) ondergrond,
In een exclusieve wit houten lijst
voorzien PLEXIGLAS® Optical HC (kras en uv-werend)
Maat werk : 50 x 33 cm (h x b)
Maat lijst : 63 x 43 cm.

Literatuur : Jan Schoonhoven : Edities Editionen Editions door C. Rigo, B. Meijer, 2018.

PLUS daarbij : Prachtig Art Book : Zero 4321
Door Dirk Pörschmann en Mattijs Visser
Uitgever : Richter / Fey Verlag, Düsseldorf 2012
Hardcover
552 pagina’s
Hoogwaardig vormgegeven volumewerk met draadstiksels + zilveren snede (zijkant)
met talloze Werkillustraties, foto's + facsimile’s

Werk in zeer goede conditie
Boek nieuw
Foto's maken deel uit van conditiebeschrijving

Jan Schoonhoven (1914–1994) was in de jaren zestig een van de voormannen van de Nederlandse Nul-groep. Internationaal maakte deze groep onderdeel uit van de internationale ZERO beweging met verwante kunstenaars in Duitsland, Italië, België, Frankrijk en Zwitserland. Zij streefden naar ‘objectief neutrale weergave van de werkelijkheid’. Geen persoonlijk handschrift maar zakelijke seriële kunst.

NOTA BENE :
Werk wordt zorgvuldig verpakt voor verzending.
Verzekerde verzending met track&trace.
Wereldwijd !
Levertijd 2-4 weken

Werk in zeer goede conditie
Boek nieuw
Prijs> 10KG of groter dan 1,00 x 0,50 meter
Binnen Nederland € 17,50
Naar België € 40,00
Naar Duitsland € 30,00
Europese Unie € 40,00
Wereldwijd € 50,00

Starttijd7-4-2024 om 17:09
Eindtijd21-4-2024 om 22:30
Openingsbod € 390
AfhalenNee is niet mogelijk
ObjectlocatieSankt Gallen,  Nederland