Zeer grote gezochte zeefdruk van karel appel uit 1978 getiteld:cool luke singing hands. prachtig strak ingelijst ophangklaar. Uiteraard is het werk potlood gesigneerd door karel appel en genummerd. oplage nummer 78/100
gezien de grote van dit werk is het niet mogelijk dit op te sturen. afhalen kan in eindhoven persoonlijke bezorging is mogelijk in een straal van 250 km vanaf eindhoven a 0,30/km
Nieuwstaat