Karel Appel - cool luke singing hands

Karel Appel - cool luke singing hands kopen? Bied vanaf 1195!
Karel Appel - cool luke singing hands kopen? Bied vanaf 1195!Karel Appel - cool luke singing hands kopen? Bied vanaf 1195!Karel Appel - cool luke singing hands kopen? Bied vanaf 1195!Karel Appel - cool luke singing hands kopen? Bied vanaf 1195!Karel Appel - cool luke singing hands kopen? Bied vanaf 1195!
  • Karel Appel (1921-2006)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1978
IngelijstIngelijst
Afmetingen102 cm x 70 cm (h x b)
Lijst125 cm x 91 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage100
Zeer grote gezochte zeefdruk van karel appel uit 1978 getiteld:cool luke singing hands.
prachtig strak ingelijst ophangklaar.
Uiteraard is het werk potlood gesigneerd door karel appel en genummerd.
oplage nummer 78/100

gezien de grote van dit werk is het niet mogelijk dit op te sturen.
afhalen kan in eindhoven
persoonlijke bezorging is mogelijk in een straal van 250 km vanaf eindhoven a 0,30/km

Sluit binnenkort 21u 19m 48s
Openingsbod€ 1195
Objectlocatieeindhoven,  Nederland
VerzendingUitsluitend afhalen op locatie
Starttijd:23-01-2023 om 11:22
Eindtijd:29-01-2023 om 19:26