Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Jaartal | 1989 |
Techniek | Litho |
Drager | Geschept Papier |
Ingelijst | Ingelijst |
Afmetingen | 41 x 28 cm (h x b) |
Incl. lijst | 82 x 67 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Conditie | |||||||||||
Conditie | Zeer Goed | ||||||||||
Transport | |||||||||||
Verzenden | Pakketpost | ||||||||||
Prijs | > 10KG of groter dan 1,00 x 0,50 meter
Starttijd | 22-3-2024 om 13:07 |
Eindtijd | 6-4-2024 om 21:15 |
Objectlocatie | Woudrichem, Nederland |