Karel Appel - Kleurenzeefdruk DE TOVENAAR Handgesigneerd. - Verkocht

Karel Appel - Kleurenzeefdruk DE TOVENAAR Handgesigneerd. kopen? Bied vanaf 275!
Grafiek (handgesigneerd)

Karel Appel - Kleurenzeefdruk DE TOVENAAR Handgesigneerd. kopen? Bied vanaf 275!Karel Appel - Kleurenzeefdruk DE TOVENAAR Handgesigneerd. kopen? Bied vanaf 275!
  • Karel Appel (1921-2006)
Type kunstwerkGrafiek (handgesigneerd)
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen50 x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
OplageEA
Zeer fraaie kleurenzeefdruk uit de schilderskist van Karel Appel.

Afmeting werk  50 x 50 cm  in nieuwstaat.

Handgesigneerd EA  exemplaar.

wordt geleverd met echtheidscertificaat.
Prijs> 10KG of groter dan 1,00 x 0,50 meter
Binnen Nederland € 12,50