Karel Appel - Onbekend - Verkocht

Karel Appel - Onbekend kopen? Bied vanaf 250!
Grafiek (handgesigneerd)

Karel Appel - Onbekend kopen? Bied vanaf 250!Karel Appel - Onbekend kopen? Bied vanaf 250!
  • Karel Appel (1921-2006)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1975
IngelijstIngelijst
Afmetingen50 x 60 cm (h x b)
Incl. lijst77 x 87 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage70/190
Zeefdruk uitgegeven rond de periode 1975-1985 door Prent 190. Voorzien van echtheidscertificaat van Ramart Vledder (zie foto 2)

ObjectlocatieEindhoven,  Nederland
Starttijd7-1-2022 om 15:18
Eindtijd21-1-2022 om 20:53
Biedingen (12)