Karel Appel - Spelend in Blauw (fantastisch gelijst) - Verkocht

Karel Appel - Spelend in Blauw (fantastisch gelijst) kopen? Bied vanaf 1150!
Grafiek (handgesigneerd)

  • Karel Appel (1921-2006)
Type kunstwerkGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1977
IngelijstIngelijst
Afmetingen50 x 50 cm (h x b)
Incl. lijst64 x 64 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Spelend in Blauw
Specificaties:
  • Kunstenaar:Karel Appel
  • Afmeting:50 x 50
  • Maat lijst:64 x 64
  • Handgesigneerd:Ja, rechtsonder in potlood
  • Lijst:Mooie aluminium lijst met ontspiegeld glas en met passepartout. Ingelijst door professionele inlijsterij
  • Datum:1977
  • Techniek:Zeefdruk met atelierstempel, genummerd 111/300
  • Zeefdruk uit de serie “De Schilderskist van Karel Appel"
  • Het werk bevat tevens het atelierstempel in het papier.

PrijsTot 10 kg.
Binnen Nederland € 11,50
Naar België € 29,99

ObjectlocatieObbicht,  Nederland
Starttijd28-2-2021 om 14:31
Eindtijd7-3-2021 om 20:19