L'Arc en Ciel (N)

  • Corneille (1922-2010)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
GesigneerdHandgesigneerd
Zeer fraaie zeefdruk van Corneille uit 1998.

Rechtsonder met potlood gesigneerd door Corneille zelf.

Exemplaar N (nr 14 uit een oplage van 200)

Zelf professioneel laten inlijsten met passe-partout.

Zeefdruk en lijst in perfecte staat.

Afmetingen zeefdruk:  33 - 40 cm
Afmetingen lijst:  55 - 65 cm

Starttijd:22-09-2011 om 19:06
Eindtijd:01-10-2011 om 19:06
Openingsbod € 325
ObjectlocatieNederland