Lucebert - Litho - 1969 - Verkocht

Lucebert - Litho - 1969 kopen? Bied vanaf 199!
Lucebert - Litho - 1969 kopen? Bied vanaf 199!Lucebert - Litho - 1969 kopen? Bied vanaf 199!Lucebert - Litho - 1969 kopen? Bied vanaf 199!
  • Lucebert (1924-1994)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1969
TechniekLitho
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen53 cm x 40 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage34/40
Litho  van Lucebert. Jaar: 1969. Nummer: 34/40. Afmetingen werk: H53  x B40 cm. Afmetingen voorstelling: H35 x B27 cm. Linksonder gesigneerd met potlood door de kunstenaar. De authenticiteit van het aangeboden werk wordt volledig  gegarandeerd. Een certificaat van echtheid kan, op aanvraag, worden gemaild.

In goede staat

Dit item is verkocht voor 286,35 (Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:25-02-2020 om 21:32
Eindtijd:04-03-2020 om 20:52
Biedingen (4)
pngroen
04 mrt. / 20:45
€ 249
Reintjes
04 mrt. / 15:47
€ 229
pngroen
04 mrt. / 09:21
€ 209
Reintjes
28 feb. / 22:31
€ 199