Lucebert - Litho - 1969 - Verkocht

Lucebert - Litho - 1969 kopen? Bied vanaf 199!
Grafiek (handgesigneerd)

Lucebert - Litho - 1969 kopen? Bied vanaf 199!Lucebert - Litho - 1969 kopen? Bied vanaf 199!Lucebert - Litho - 1969 kopen? Bied vanaf 199!
  • Lucebert (1924-1994)
Type kunstwerkGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1969
TechniekLitho
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen53 x 40 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage34/40
Litho  van Lucebert. Jaar: 1969. Nummer: 34/40. Afmetingen werk: H53  x B40 cm. Afmetingen voorstelling: H35 x B27 cm. Linksonder gesigneerd met potlood door de kunstenaar. De authenticiteit van het aangeboden werk wordt volledig  gegarandeerd. Een certificaat van echtheid kan, op aanvraag, worden gemaild.
In goede staat
Prijs> 10KG of groter dan 1,00 x 0,50 meter
Binnen Nederland € 12,95