Lucebert - TYPISCHE FIGURATIE / ZW-W ETS / 57x44cm / SIG - Verkocht

Lucebert - TYPISCHE FIGURATIE / ZW-W ETS / 57x44cm / SIG kopen? Bied vanaf 165!
Grafiek (handgesigneerd)

Lucebert - TYPISCHE FIGURATIE / ZW-W ETS / 57x44cm / SIG kopen? Bied vanaf 165!Lucebert - TYPISCHE FIGURATIE / ZW-W ETS / 57x44cm / SIG kopen? Bied vanaf 165!Lucebert - TYPISCHE FIGURATIE / ZW-W ETS / 57x44cm / SIG kopen? Bied vanaf 165!Lucebert - TYPISCHE FIGURATIE / ZW-W ETS / 57x44cm / SIG kopen? Bied vanaf 165!
  • Lucebert (1924-1994)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1993
TechniekEts
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen57 x 44 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage3/10

Lucebert (1924-1994).
Typische figuratie.
Zwart-wit ets op papier.
Gesigneerd met potlood.
Ex.nr. 3/10.
(1993).
Proper blad. Deuken onder midden.
Blad: 57x44cm.
Niet ingekaderd.

Verzekerde verzending via Bpost met volgnummer.

Afhalen Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Oelegem, België
PrijsTot 10 kg.
Binnen België € 11,00

ObjectlocatieOelegem,  België
Starttijd17-8-2019 om 9:37
Eindtijd31-8-2019 om 21:10