Imanol Marrodán - 14/08/2008 13:26 (serie identiteitsgetuigenissen)
Val-Saint-Lambert - 6 wijnglazen Berncastel motief
Jack Youngerman - "Galaxy Red" 1989 - editie 150
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Jaartal | 1981 |
Techniek | Ets |
Ingelijst | Niet Ingelijst |
Afmetingen | 65 x 50 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Oplage | 5/30 |
Lucebert (1924-1994).
Typische figuratie.
Zwart-wit ets op papier.
Gesigneerd met potlood.
Ex.nr. 5/30.
1981.
Kunstmap: "Lucebert. Paradijs".
Proper blad.
Blad: 65x50cm.
Niet ingekaderd.
Verzekerde verzending via Bpost met volgnummer.
Conditie | Zeer Goed | ||
Prijs | Tot 10 kg.