Lucebert - TYPISCHE FIGURATIE / ZW-W ETS / 65x50cm / SIG / 1981 - Verkocht

Lucebert - TYPISCHE FIGURATIE / ZW-W ETS / 65x50cm / SIG / 1981 kopen? Bied vanaf 135!
Lucebert - TYPISCHE FIGURATIE / ZW-W ETS / 65x50cm / SIG / 1981 kopen? Bied vanaf 135!Lucebert - TYPISCHE FIGURATIE / ZW-W ETS / 65x50cm / SIG / 1981 kopen? Bied vanaf 135!Lucebert - TYPISCHE FIGURATIE / ZW-W ETS / 65x50cm / SIG / 1981 kopen? Bied vanaf 135!Lucebert - TYPISCHE FIGURATIE / ZW-W ETS / 65x50cm / SIG / 1981 kopen? Bied vanaf 135!
  • Lucebert (1924-1994)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1981
TechniekEts
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen65 cm x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage5/30

Lucebert (1924-1994).
Typische figuratie.
Zwart-wit ets op papier.
Gesigneerd met potlood.
Ex.nr. 5/30.
1981.
Kunstmap: "Lucebert. Paradijs".
Proper blad.
Blad: 65x50cm.
Niet ingekaderd.

Verzekerde verzending via Bpost met volgnummer.

Dit item is verkocht voor 135,00
Starttijd:25-11-2019 om 08:42
Eindtijd:14-12-2019 om 09:28
Klepperj
13 dec. / 19:37
€ 135