Herman Brood - zeefdruk: Tarzan
Dadara - Klok - nieuw + boekje: It's the incredible Greyman
Herman Brood - Protest poster ART SUCKS Collectorsitem!
Type kunstwerk | Tekening / Aquarel |
Periode | 2000 t/m Heden |
Techniek | Collage |
Stijl | Modern |
Onderwerp | Figuren |
Ingelijst | Ingelijst |
Afmetingen | 19 x 29.5 cm (h x b) |
Incl. lijst | 43.5 x 53.3 cm (h x b) |
Gesigneerd | Ongesigneerd |
Herkomst: collectie Frans van Ooijen, Oss.
Over Reinier Lucassen. Kunstenaar Reinier Lucassen, geboren in 1939 te Amsterdam, studeerde aan de Rijksnormaalschool voor Tekenonderwijzers te Amsterdam, de voorganger van de Amsterdamse Academie voor Beeldende Vorming.
Conditie | |||||||
Conditie | Goed | ||||||
De collage is in goede conditie. | |||||||
Transport | |||||||
Verzenden | Pakketpost | ||||||
Prijs | Tot 5 kg.
Objectlocatie | Gorinchem, Nederland |
Starttijd | 4-5-2022 om 20:36 |
Eindtijd | 1-7-2022 om 20:52 |