Joan Gardy Artigas - La part des autres
Corneille - L'amour au jour la jour
Rob van Koningsbruggen - Fodor servies
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Mooie ets van Roger Chailloux uit 1972. Titel: Inverittions au dessus d'un lit et les proverbes. Nummer: 4/50. Afmetingen blad: H69,5 x b56 cm. Afmetingen voorstelling: H49,5 x b36,5 cm. De authenciteit van dit werk wordt voor 100% gegarandeerd.
Conditie: in goede staat.
Objectlocatie | Naaldwijk, Nederland |
Starttijd | 16-12-2016 om 18:08 |
Eindtijd | 23-12-2016 om 21:08 |