Willem Witjens - Willem Witjens, Haven van Hattem, Ets 1933 - Verkocht

Willem Witjens, Haven van Hattem, Ets 1933 kopen? Bied vanaf 35!
Grafiek (handgesigneerd)

Willem Witjens, Haven van Hattem, Ets 1933 kopen? Bied vanaf 35!Willem Witjens, Haven van Hattem, Ets 1933 kopen? Bied vanaf 35!Willem Witjens, Haven van Hattem, Ets 1933 kopen? Bied vanaf 35!Willem Witjens, Haven van Hattem, Ets 1933 kopen? Bied vanaf 35!
  • Willem Witjens (1884-1962)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
GesigneerdHandgesigneerd

Klassieke, imposante ets door Willem Witjens.

Voorstelling van de haven van Hattem.

Losbladig, zichtmaat 25x49, bladmaat 30x53

Gesigneerd in potlood r.o. 'Willem Witjens'

Gemonogrammeerd en gedateerd l.o. in de plaat 'WW33'

Authenticiteit volledig gegarandeerd

Starttijd26-4-2015 om 21:27
Eindtijd3-5-2015 om 21:27