Willem Witjens, Haven van Hattem, Ets 1933 - Verkocht

Willem Witjens, Haven van Hattem, Ets 1933 kopen? Bied vanaf 35!

Verkoopprijs: € 35,00

Willem Witjens, Haven van Hattem, Ets 1933 kopen? Bied vanaf 35!Willem Witjens, Haven van Hattem, Ets 1933 kopen? Bied vanaf 35!Willem Witjens, Haven van Hattem, Ets 1933 kopen? Bied vanaf 35!Willem Witjens, Haven van Hattem, Ets 1933 kopen? Bied vanaf 35!

Geplaatst door  lenteman
FA. (54)

3243 verkochte items
Alle items van deze verkoper (64)
  • Willem Witjens (1884-1962)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
GesigneerdHandgesigneerd

Klassieke, imposante ets door Willem Witjens.

Voorstelling van de haven van Hattem.

Losbladig, zichtmaat 25x49, bladmaat 30x53

Gesigneerd in potlood r.o. 'Willem Witjens'

Gemonogrammeerd en gedateerd l.o. in de plaat 'WW33'

Authenticiteit volledig gegarandeerd

Dit item is verkocht voor 35,00
Starttijd:26-04-2015 om 21:27
Eindtijd:03-05-2015 om 21:27
Janvanw
01 mei / 15:52
€ 35