Peter Klashorst - Acrylverf op doek , MAXIMA – 120 x 85 cm - 2017
Karen van Noort - Desert Flower
Philippe de Cantillon - Kasteel Heeze (Vermakelijkheden van Brabant [1757])
Keramiekfabriek Velsen - Rode vaas met bloemdecoratie
Type kunstwerk | Tekening / Aquarel |
Gesigneerd : op achterzijde "Volendamse dans - 7 aquarellen door W. Sluiter")
Titel/Voorstelling : " De Zevensprong "
Datering : onbekend
Medium / Techniek : olieverf op board
Maten : 13 x 10 cm (per aquarel) en 68 x 48 (ingelijst)
Gesigneerd :
Conditie : goed
Starttijd | 11-4-2015 om 14:52 |
Eindtijd | 25-4-2015 om 15:02 |