Zeefdruk Corneille Oplage EA

  • Corneille (1922-2010)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
GesigneerdHandgesigneerd
Ter veiling aangeboden deze prachtige zeefdruk van de bekende kunstenaar

Corneille

Titel: Flag de Liberté
Afm: 70 x 50 cm
Jaartal: 1994

Handgesigneerd!

Oplage: uit een serie van 200 exemplaren is dit een uitzonderlijke EA versie

Starttijd:05-07-2011 om 21:42
Eindtijd:12-07-2011 om 21:42
Openingsbod € 199
ObjectlocatieNederland