Zeldzame ets 3/30 van Lucebert - handgesigneerd en '74 (ingelijst) - Verkocht

Zeldzame ets 3/30 van Lucebert - handgesigneerd en '74 (ingelijst) kopen? Bied vanaf 269!
Zeldzame ets 3/30 van Lucebert - handgesigneerd en '74 (ingelijst) kopen? Bied vanaf 269!Zeldzame ets 3/30 van Lucebert - handgesigneerd en '74 (ingelijst) kopen? Bied vanaf 269!Zeldzame ets 3/30 van Lucebert - handgesigneerd en '74 (ingelijst) kopen? Bied vanaf 269!Zeldzame ets 3/30 van Lucebert - handgesigneerd en '74 (ingelijst) kopen? Bied vanaf 269!Zeldzame ets 3/30 van Lucebert - handgesigneerd en '74 (ingelijst) kopen? Bied vanaf 269!Zeldzame ets 3/30 van Lucebert - handgesigneerd en '74 (ingelijst) kopen? Bied vanaf 269!Zeldzame ets 3/30 van Lucebert - handgesigneerd en '74 (ingelijst) kopen? Bied vanaf 269!
  • Lucebert (1924-1994)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
GesigneerdHandgesigneerd

Lucebert (1924-1994)
Ets 3/30, handgesigneerd, genummerd en '74

Afmetingen litho: 64cm 49cm
Afmetingen lijst: 89cm x 75cm
Status: Goed, is luxe ingelijst.
Verzenden mogelijk

Dit item is verkocht voor 269,00
Starttijd:20-03-2017 om 19:03
Eindtijd:02-04-2017 om 20:03
bertu
01 apr. / 22:25
€ 269