Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Jaartal | 1987 |
Techniek | Litho |
Drager | Geschept Papier |
Ingelijst | Ingelijst |
Afmetingen | 51 x 38 cm (h x b) |
Incl. lijst | 66.5 x 51.5 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Oplage | 16/125 |
Conditie | |
Conditie | Goed |
De werken zijn mooi ingelijst in een houtlook aluminium lijst. De litho's zijn in goede conditie. Bij de litho "Le Chatte" is rechtsboven is een stipje zichtbaar en op de onder rand van het passe-partout onder de tekst Le Chatte zijn 2 stipjes zichtbaar. Bij de litho "Nu dans un miroir" zijn op de onder rand van het passe-partout ook 2 stipjes zichtbaar. | |
Afhalen | Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Tiel, Nederland |
Starttijd | 27-2-2024 om 22:58 |
Eindtijd | 11-3-2024 om 21:33 |
Objectlocatie | Tiel, Nederland |