Aquagravure uit 2008 van Corneille met de titel: 'L’Oiseau de la Liberté'. Het werk is rechtsonder met de hand gesigneerd door de kunstenaar. Het werk is professioneel ingelijst in een luxe nieuwe zilverkleurige lijst en is voorzien van bijpassend passe-partout karton. Het indrukwekkende geheel is in perfecte staat.
Kunstenaar: Corneille Techniek: Aquagravure Oplage: 32/120 Gesigneerd: Rechtsonder Afwerking: Ingelijst Afmeting zonder lijst (HxB): 55 x 37 cm Afmeting met lijst (HxB): 94 x 74 cm Conditie werk: Zeer goed Conditie lijst: Nieuw Referentie: 00832
Nieuwstaat
Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Hamont - achel, België
koeriersdienst