Corneille - chat retrant dans la danse - Verkocht

Corneille - chat retrant dans la danse kopen? Bied vanaf 199!
Corneille - chat retrant dans la danse kopen? Bied vanaf 199!Corneille - chat retrant dans la danse kopen? Bied vanaf 199!Corneille - chat retrant dans la danse kopen? Bied vanaf 199!Corneille - chat retrant dans la danse kopen? Bied vanaf 199!Corneille - chat retrant dans la danse kopen? Bied vanaf 199!
  • Corneille (1922-2010)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1992
IngelijstIngelijst
Afmetingen55 cm x 67 cm (h x b)
Lijst77 cm x 88 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage200
Fraaie grote zeefdruk van corneille uit 1992
Getiteld: chat retrant dans la dance.
Oplagenummer:183/200
Uiteraard potlood gesigneerd gedateerd en genummerd door corneille.
Mooi en strak ingelijst
ophangklaar
Gezien de grote en de kwetsbaarheid is dit werk niet op te sturen
afhalen kan in eindhoven
een eventuele bezorging is mogelijk vanaf eindhoven in een straal van 250 km a 0,30/km

Dit item is verkocht voor 228,85 (Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:03-01-2023 om 10:00
Eindtijd:08-01-2023 om 19:46
marjoleinmichels
04 jan. / 23:32
€ 199