Corneille: Cobra (schitterende, grote zeefdruk) - Verkocht

Corneille: Cobra (schitterende, grote zeefdruk) kopen? Bied vanaf 235!
Corneille: Cobra (schitterende, grote zeefdruk) kopen? Bied vanaf 235!Corneille: Cobra (schitterende, grote zeefdruk) kopen? Bied vanaf 235!Corneille: Cobra (schitterende, grote zeefdruk) kopen? Bied vanaf 235!
  • Corneille (1922-2010)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
GesigneerdHandgesigneerd

Kunstenaar:  Corneille(1922-2010).

Titel: Cobra

Techniek:  grote zeefdruk op papier, met reliëfstempel “Belgium Silk Screen” uit 1996

Gesigneerd: met de hand gesigneerd en genummerd en gedateerd '96

Oplage: 130  exemplaren (u ontvangt een nummer uit de reeks van 130)

Afmetingen blad: 80 cm x 60 cm

Conditie: zeer goed

Levering in een DPD parcelshop naar uw keuze

Nederland,  Duitsland en Luxemburg : 7,50 euro (zoek uw punt op www.dpdwebparcel.be onder de knop Pickup )

België : 4 euro (zoek uw punt op www.dpdwebparcel.be onder de knop Pickup )

Verzending met DPD koerierdienst ( met track en trace ) naar elk adres in

Nederland,  Luxemburg en Duitsland: 13,50 euro

België: 7 euro

Of

Verzending met Belgische Post:

Bpack World met track en tracé: 16,40 euro Nederland

Bpack secur: 8 euro België

Gratis afhalen na afspraak in Belgisch Limburg (regio Sint-Truiden Hasselt)

U geniet een teruggaverecht tot maximum 14 dagen na in ontvangstname (aangetekend terugzenden op uw kosten in originele verpakking)

Dit item is verkocht voor 235,00
Starttijd:26-01-2017 om 10:30
Eindtijd:02-02-2017 om 19:30
JMNOREILLIE
31 jan. / 20:34
€ 235