Corneille - Corneille, Zeefdruk, Kapitein/Zeeman - Verkocht

Corneille - Corneille, Zeefdruk, Kapitein/Zeeman kopen? Bied vanaf 1!
Corneille - Corneille, Zeefdruk, Kapitein/Zeeman kopen? Bied vanaf 1!Corneille - Corneille, Zeefdruk, Kapitein/Zeeman kopen? Bied vanaf 1!Corneille - Corneille, Zeefdruk, Kapitein/Zeeman kopen? Bied vanaf 1!Corneille - Corneille, Zeefdruk, Kapitein/Zeeman kopen? Bied vanaf 1!Corneille - Corneille, Zeefdruk, Kapitein/Zeeman kopen? Bied vanaf 1!
  • Corneille (1922-2010)
TypeGrafiek (handgesigneerd)

Zo goed als nieuw, zeefdruk, oplage 258/300, ingelijst

Dit item is verkocht voor 150,00
Starttijd:12-05-2018 om 14:48
Eindtijd:26-05-2018 om 14:48
Biedingen (23)
WvanderPlas
26 mei / 14:34
€ 150
Cornelis2015
26 mei / 14:34
€ 145
Cornelis2015
25 mei / 14:58
€ 113
Mar10
25 mei / 14:58
€ 103
Mar10
23 mei / 13:26
€ 80
FenS
22 mei / 19:52
€ 75
Marcosver
21 mei / 18:57
€ 70
KunsthandelOlafWijman
21 mei / 18:57
€ 65
Marcosver
21 mei / 18:57
€ 63
KunsthandelOlafWijman
21 mei / 18:56
€ 58
Marcosver
21 mei / 18:56
€ 53
KunsthandelOlafWijman
19 mei / 12:16
€ 48
KarlW1
16 mei / 11:03
€ 43
robelco
13 mei / 23:10
€ 38
MBZ
12 mei / 23:19
€ 33
Ashrya
12 mei / 23:19
€ 28
MBZ
12 mei / 23:19
€ 26
Ashrya
12 mei / 23:19
€ 21
MBZ
12 mei / 23:19
€ 19
Ashrya
12 mei / 23:13
€ 17
MBZ
12 mei / 23:13
€ 15
MBZ
12 mei / 17:09
€ 3
Mee
12 mei / 15:01
€ 1